Google додає можливість пошуку вимкнених Android-смартфонів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
Google планує значно покращити свій сервіс “Знайти пристрій” (Find My Device), усуваючи одну з основних проблем. За допомогою цього сервісу ви зможете знаходити свій смартфон навіть якщо він був вимкнений. Однак це буде працювати не на всіх пристроях.
Сервіс “Знайти пристрій” відображає розташування всіх пристроїв, підключених до вашого облікового запису Google, таких як смартфони, планшети, смарт-годинники та навушники. Він також дозволяє відтворювати звуковий сигнал, блокувати екран або видаляти всі особисті дані, якщо ймовірність повернення пристрою вже зникла. Однак, все це доступне лише при активному підключенні пристрою до Інтернету.
Раніше Google оголосила про можливість взаємодії Android-пристроїв один з одним через Bluetooth, створюючи глобальну мережу, яка дозволяє знаходити пристрої навіть якщо вони не підключені до інтернету. Тепер у коді бета-версії Android 14 QPR1 згадується таке повідомлення:
“Ви можете знайти телефон за допомогою функції “Знайти пристрій”, навіть якщо він вимкнений”.
Ймовірно, функція буде працювати аналогічно до пристроїв Apple, де у вимкненому стані чіп Bluetooth продовжує передавати невелику кількість енергії для підтримки зв’язку з іншими пристроями поблизу.
Ця функція буде доступна лише на пристроях серії Pixel. Але не можна унеможливлювати, що Google випустить оновлення через свої фірмові сервіси для ширшого кола Android-пристроїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.