Ulefone Armor 16 Pro – бюджетний смартфон із топовою кількістю пам’яті

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Третій ешелон продовжує “віджигати” і дивувати. Фірма Ulefone представила бюджетний смартфон Note 16 Pro, головною фішкою якого є величезна за свою ціну кількість пам’яті – 8 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої з можливістю розширення на 256 ГБ.

Те, що пам’яті багато – це добре, ось тільки її типи чомусь не вказані. У минулій статті, присвяченій нюансам оперативної пам’яті, я якраз писав про погану звичку третього ешелону ставити стародавню оперативку LPDDR3 – невже і тут її встановлено? Додатково обіцяють 8 ГБ завдяки файлу підкачки – разом отримуємо нібито 16 ГБ ОЗП.

Процесор скромний, але в цьому класі прийнятний – Unisoc T606. Отримуємо трохи більше 200 тисяч балів AnTuTu, нормальну швидкість роботи в додатках і низькі-середні налаштування графіки в 3D-іграх. Екран теж відповідний: 6.52 дюйма, IPS, роздільна здатність 1600×720 пікселів і частота оновлення 60 Гц.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ззаду можна побачити дві камери: звичайну на 50 МП і символічну для макро на 2. Фронталка має роздільну здатність 8 МП. Батарея на 4400 мАг не підтримує швидку зарядку – у всякому разі, про неї компанія нічого не написала. Є дводіапазонний Wi-Fi, 3.5-мм джек, сканер відбитків пальців і свіжий Android 13. Заявлено захист від бризок і “подарунок” у вигляді силіконового чохла.

Ціна симпатична – всього 102 долари на старті продажів з 10 травня. А ви б взяли такий бюджетник своїй дитині?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.