Доступний Google Pixel 5G вийде вже навесні

0

Вчора вперше з’явилася інформація про те, що Google тестує версії майбутніх смартфонів Google Pixel 4 і Pixel 4 XL з підтримкою 5G.

Тепер стали відомі деякі подробиці. По-перше, перший смартфон Google з підтримкою мереж п’ятого покоління не вийде разом з Google Pixel 4 і Pixel 4 XL або навіть до кінця поточного року. Разом з цими смартфонами пошуковий гігант представить ноутбук і якісь інші пристрої.

Читайте також  HTC хоче "замінити" Huawei

При цьому Google точно випередить Apple, якщо говорити про терміни випуску першого смартфона з підтримкою 5G. Тестування смартфона з умовною назвою Pixel 5G просувається дуже добре, тому Google повинна представити свій перший 5G-смартфон навесні наступного року.

Нагадаємо, цієї весни був випущений найдешевший смартфон компанії Google Pixel 3a. Так що, є підозри, що Pixel 5G не буде флагманським смартфоном. Це підтверджує інсайдерська інформація про те, що смартфон буде побудований на базі однкористальной системи Snapdragon 855. Не на Snapdragon 855 Plus або Snapdragon 865, яка до того моменту вже буде використовуватися у флагманах 2020 року.

Це мудре рішення, так як популярність в наступному році будуть стрімко набирати саме недорогі 5G-смартфони.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут