Смартфон Nokia 3.1 Plus отримав оновлення до Android 9.0 Pie

633

Компанія HMD Global представила смартфон Nokia 3.1 Plus, який став найдоступнішим смартфоном Nokia з подвійною камерою, ще в жовтні минулого року. Смартфон був випущений в рамках програми Android One, так що на нього з коробки була встановлена чиста операційна система Android 8.1 Oreo без яких-небудь оболонок.

Близько місяця тому смартфон Nokia 3.1 Plus, що працює під управлінням операційної системи Android 9.0 Pie, був помічений у базі даних популярного тестового пакета Geekbench, що вказувало на швидкий випуск відповідного оновлення програмного забезпечення.

Тепер же заступник генерального директора HMD Global Юхо Сарвикас (Juho Sarvikas) залишив на своїй сторінці в Twitter повідомлення про те, що прошивка Android 9.0 Pie стала доступна для смартфона Nokia 3.1 Plus.

Популярні новини  HarmonyOS можна буде поставити на смартфони Honor

Як і у випадку з іншими смартфонами Nokia, власникам Nokia 3.1 Plus запропонували новий спрощений користувальницький інтерфейс, оновлений режим Do Not Disturb, функціональність Adaptive Battery і Adaptive Brightness. Ці можливості дозволяють ще ефективніше економити заряд для підвищення часу роботи пристрою. Також додана нова інтуїтивна система навігації на базі нових жестів та інші нововведення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я