Дизайн Honor Magic6 Pro розкрито напередодні презентації 10 січня

Час читання: < 1 хв.

Джордж Чжао, генеральний директор Honor, поділився зображенням одного зі смартфонів Honor Magic6, детально розповівши про натхнення, що лежить в основі зеленого кольору та острівця камери.

Реклама

Він пояснив, як п’ятитисячолітня історія китайської цивілізації, різьблення по каменю в 19 столітті та “життєздатність усього живого в природі” надихнули на створення кружечка.

Відкинувши маркетинговий жаргон, ми бачимо, що серія Magic6 буде дотримуватися дизайну з трьома камерами. Пізніше сайт Digital Chat Station поділився зображеннями Magic6 Pro з усіх ракурсів перед їх публікацією в офіційному магазині Honor. З них ми бачимо, що Honor Magic6 Pro матиме три варіанти пам’яті – 256 ГБ, 512 ГБ і 1 ТБ.

Зараз читають  Apple створить найтонший iPhone 17 за всю історію бренду

Наступного тижня компанія проводить великий дводенний захід. 10-11 січня Honor представить серію Magic6 та інтерфейс MagicOS 8.0, але ще не опублікувала детальний графік анонсів кожного продукту.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОGSMArena

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.