У рамках випуску на YouTube-каналі Rozetked ведучий пояснив, до чого варто бути готовим під час купівлі нового Nothing Phone (2).
У коробці разом із Nothing Phone (2) йде інструкція, скріпка, кабель. Зарядка підтримується потужністю 45 МП, але її треба купувати самостійно, як і чохол. Важливо також, що на екран смартфона відразу ж наклеєна плівка.
Світних елементів (гліфів) у Nothing Phone (2) стало 33. А у першого покоління було всього 12 зон світіння. Використовувати підсвічування можна по різному, і це майже ніяк не позначається на автономності.
Захищений телефон Nothing Phone (2) за стандартом IP54. Але це все одно не включає в себе вологозахист.
Основні нововведення припали тут на екран. Він має діагональ 6,7 дюйма, зменшені рамки, а також можливість змінювати частоту оновлення з 1 до 120 Гц. На сонці яскравість стала більшою – до 1000 ніт. За ШІМом показники погіршилися, але ще тримаються в межах норми. Сканер відбитків пальців залишився під екраном і розташований він занадто низько. Але спрацьовує він дуже швидко і точно.
Процесор стоїть на Nothing Phone (2) торішній, але флагманський. Це Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Здивувала ведучого продуктивність смартфона в іграх. War Thunder йде стабільно на максимальних налаштуваннях з FPS 120 і на 120 Гц. Call of Duty запускалася з максимальною графікою, але з 60 к/с. Просідання в ній зустрічаються до 54-56 к/с. У PUGB ви зможете отримати максимум 90 к/с на ультра-налаштуваннях.
Система працює у Nothing Phone (2) вкрай швидко і плавно. Також додали підтримку AirPods. Виробник обіцяє протягом 4-х років надсилати на телефон оновлення безпеки.
Основний модуль камери так і залишився 50 МП, але в нього новий сенсор. Якість фото дійсно стала кращою. Це помітно і за вечірніми, і за денними знімками. Надширик тут теж має 50 МП. У нього за якістю начебто змін немає.
У фронтальної камери теж збільшилася роздільна здатність – до 32 МП. У неї немає автофокусу, але якість знімків хороша.
Флагманськими камери Nothing Phone (2) назвати не можна, але все одно вони видають дуже пристойний результат. Однак час від часу підглючує у цього апарату додаток камери.
З точки зору автономності ви можете розраховувати на 6-7 годин екрану при активному користуванні пристроєм. До 100% телефон заряджається за 55 хвилин, на 50% – за півгодини.
Якщо враховувати ціни, то насправді Nothing Phone (2) не вартий своїх грошей. Є безліч смартфонів, які коштуватимуть менше 40 тисяч гривень і пропонуватимуть кращі характеристики та функції.
Переходити з Nothing Phone (1) на нову версію має сенс, якщо вам бракує потужності і якщо ви хочете отримати більш якісні камери.
Європейська комісія спільно з Мережею співробітництва із захисту прав споживачів (CPC) оголосила сьогодні про те,…
Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…
Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…