У рамках випуску на YouTube-каналі Rozetked ведучий пояснив, до чого варто бути готовим під час купівлі нового Nothing Phone (2).
У коробці разом із Nothing Phone (2) йде інструкція, скріпка, кабель. Зарядка підтримується потужністю 45 МП, але її треба купувати самостійно, як і чохол. Важливо також, що на екран смартфона відразу ж наклеєна плівка.
Світних елементів (гліфів) у Nothing Phone (2) стало 33. А у першого покоління було всього 12 зон світіння. Використовувати підсвічування можна по різному, і це майже ніяк не позначається на автономності.
Захищений телефон Nothing Phone (2) за стандартом IP54. Але це все одно не включає в себе вологозахист.
Основні нововведення припали тут на екран. Він має діагональ 6,7 дюйма, зменшені рамки, а також можливість змінювати частоту оновлення з 1 до 120 Гц. На сонці яскравість стала більшою – до 1000 ніт. За ШІМом показники погіршилися, але ще тримаються в межах норми. Сканер відбитків пальців залишився під екраном і розташований він занадто низько. Але спрацьовує він дуже швидко і точно.
Процесор стоїть на Nothing Phone (2) торішній, але флагманський. Це Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Здивувала ведучого продуктивність смартфона в іграх. War Thunder йде стабільно на максимальних налаштуваннях з FPS 120 і на 120 Гц. Call of Duty запускалася з максимальною графікою, але з 60 к/с. Просідання в ній зустрічаються до 54-56 к/с. У PUGB ви зможете отримати максимум 90 к/с на ультра-налаштуваннях.
Система працює у Nothing Phone (2) вкрай швидко і плавно. Також додали підтримку AirPods. Виробник обіцяє протягом 4-х років надсилати на телефон оновлення безпеки.
Основний модуль камери так і залишився 50 МП, але в нього новий сенсор. Якість фото дійсно стала кращою. Це помітно і за вечірніми, і за денними знімками. Надширик тут теж має 50 МП. У нього за якістю начебто змін немає.
У фронтальної камери теж збільшилася роздільна здатність – до 32 МП. У неї немає автофокусу, але якість знімків хороша.
Флагманськими камери Nothing Phone (2) назвати не можна, але все одно вони видають дуже пристойний результат. Однак час від часу підглючує у цього апарату додаток камери.
З точки зору автономності ви можете розраховувати на 6-7 годин екрану при активному користуванні пристроєм. До 100% телефон заряджається за 55 хвилин, на 50% – за півгодини.
Якщо враховувати ціни, то насправді Nothing Phone (2) не вартий своїх грошей. Є безліч смартфонів, які коштуватимуть менше 40 тисяч гривень і пропонуватимуть кращі характеристики та функції.
Переходити з Nothing Phone (1) на нову версію має сенс, якщо вам бракує потужності і якщо ви хочете отримати більш якісні камери.
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…
Apple планує випустити iPad 11 базового сегмента навесні, а на пристроях, які поставлятимуться, буде попередньо…
Новообраний президент США Дональд Трамп висловив намір дозволити TikTok продовжити свою діяльність у країні. За…
Згідно з інформацією, яку опублікував французький блог iPhoneSoft, Apple не планує припиняти підтримку старих моделей…
Месенджер Telegram уперше за три роки з моменту появи Premium підписки став прибутковим. Про це…
Американський бізнесмен і мільярдер Ілон Маск вважає, що штучний інтелект (ШІ) перевершить інтелект усіх людей…