Categories: Смартфони

5 причин купити Xiaomi Redmi 5 Plus

Share
Час читання: 4 хв.

Xiaomi 15 березня оголосила про запуск на українському ринку двох нових смартфонів Redmi 5 і Redmi 5 Plus, які відносяться до бюджетного цінового сегменту, але в той же час отримали деякі особливості більш дорогих моделей. Наприклад, в Redmi 5 Plus встановлений екран FullView з мінімальними рамками, непогана основна камера з пікселями великого розміру, продуктивний процесор Qualcomm Snapdragon 625 і акумулятор ємністю 4000 мАг. Ми розповідаємо, чи цікавий цей смартфон і чому його варто купити.

Технічні характеристики Xiaomi Redmi 5 Plus

Програмне забезпечення: Android 7.1.2, MIUI Global 9.2
Екран: FullView (18: 9), IPS, 5.99 дюймів, 2160×1080 пікселів
Процесор: Qualcomm Snapdragon 625
Оперативна пам’ять: 3/4 ГБ
Постійна пам’ять: 32 / 64 ГБ
Слот для карт пам’яті: комбінований, microSD
Основна камера: 12 Мп, f / 2.2, автофокус, спалах
Фронтальна камера: 5 Мп, спалах-ліхтарик
Мобільний зв’язок: 2 nano-SIM, LTE
Бездротові підключення: Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.2
Роз’єми: microUSB, 3.5 мм
Сканер відбитків: на задній панелі
Захист від води: немає
Акумулятор: 4000 мАг
Розміри: 75.45×158.5×8.05 мм
Вага: 180 г.

Чим цікавий Xiaomi Redmi 5 Plus

1. Xiaomi Redmi 5 Plus – один з найдоступніших смартфонів з популярним екраном FullView, тобто дисплеєм з пропорціями 18:9 і мінімальними рамками по периметру. За рахунок цього виробникові вдалося збільшити розмір до 5.99 дюймів зберігши ширину корпусу як у моделі попереднього покоління з дисплеєм 5.5 дюймів.

2. Незважаючи на приналежність до бюджетного класу, у Xiaomi Redmi 5 Plus відмінний дисплей. Виробник використовує матрицю IPS з роздільною здатністю 2160×1080 пікселів, що дає щільність більше 400 точок на дюйм. Це відмінні показники, до того ж екран смартфона має відмінну яскравість, контрастність і перенесення кольорів. Це рідкість для недорогих пристроїв, коли приємно дивитися на дисплей і немає відчуття дешевизни і компромісності.

3. Процесору Qualcomm Snapdragon 625 в Xiaomi Redmi 5 Plus вже більше двох років, але це не привід сумніватися в швидкодії апарату. Чіп з техпроцесом 14 нм був і залишається дуже хорошим рішенням для недорогих пристроїв, з відмінним поєднанням енергоефективності та продуктивності. Власник Xiaomi Redmi 5 Plus зможе запускати будь-які мобільні ігри з адекватною кількістю кадрів в секунду, навіть під час активних баталій в тривимірних шутерах або іграх типу World of Tanks Blitz. Для зацікавлених бенчмарками, в AnTuTu смартфон набирає близько 65 000 балів. Особливо добре брати версію з 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ постійної. По-перше, не доведеться використовувати карту microSD і залишиться вільним слот для другої сімки, по-друге, більша кількість оперативки дозволити майже не відчувати жодних обмежень в продуктивності.

4. Як я вже сказав, Qualcomm Snapdragon 625 все ще дуже хороший в плані продуктивності, але також у нього відмінні показники енергоефективності. У поєднанні з акумулятором 4000 мАг це дає автономність близько 6 годин активного екрану протягом одного або півтора днів без підзарядки. Таким чином, пристрій відмінно підійде для подорожей, відряджень, мобільних ігор і просто активних користувачів, які не випускають смартфон з рук, постійно гортають стрічки соцмереж, дивляться багато відео і намагаються реагувати на кожне повідомлення.

5. Компанія Xiaomi активно розвиває фірмове програмне забезпечення MIUI і повністю ігнорує моду на наближення оболонок до «чистого» Android. Деякі можуть віднести такий підхід до недоліків, але все-таки MIUI від Xiaomi – це відмінний приклад переосмислення дизайну і функціональності операційної системи. Нехай навіть з деякими застереженнями щодо стабільності роботи або гарантій мажорних оновлень платформи, програмне забезпечення MIUI варто відносити до переваг пристрою завдяки гнучкій настройці і зручності роботи з ОС.

Які недоліки є у Xiaomi Redmi 5 Plus

1. У смартфоні традиційно для недорогих моделей Xiaomi немає модуля NFC. Через це користувачі позбавлені можливості швидкого підключення до бездротових колонок і навушників, а головне – не можуть оплачувати смартфоном покупки за допомогою платіжної системи Android Pay.
2. У Xiaomi Redmi 5 Plus використовується роз’єм microUSB. Більш зручний симетричний USB Type-C все ще рідко зустрічається в смартфонах цінового сегмента до 8 000 гривень.
3. Наявність 3.5 мм роз’єму для підключення навушників – перевага Xiaomi Redmi 5 Plus, оскільки мало хто їх покупців цього смартфона захоче перейти на дорогі бездротові моделі. У той же час якість звуку при будь-якому способі підключення я б оцінив на 3 бали за п’ятибальною шкалою.
4. Завдяки екрану зі співвідношенням сторін 18:9 смартфон спереду виглядає свіжо, а ще виробник пропонує його в стильному блакитному кольорі. Але якщо говорити в цілому, задня панель мало чим відрізняється від бюджетних смартфонів двох-трьох останніх років. Алюмінієва пластина і дві пластикові вставки в колір корпусу вже набридли, хочеться бачити хоча б мінімальне оновлення дизайну недорогих пристроїв.

Де і за скільки купити Xiaomi Redmi 5 Plus

Redmi 5 Plus з 32 ГБ вбудованої пам’яті буде ексклюзивно доступний в авторизованих магазинах xiaomi.ua з 20 березня по спеціальній ціні 6 000 гривень для перших покупців.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

View Comments

  • Да и дороговато заложили за бюджетники .... Слишком большой интерес заложили...

  • Позавчора купив на подарунок золоту версію 4/64 за 5200 грн. Що я роблю не так?)

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024