Названо 13 головних нововведень Android 13

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Компанія Google випустила фінальну версію Android 13 для смартфонів Pixel. Оновлення “по повітрю” поширюється поступово, але завжди можна завантажити AOSP-версію.

Android 13 доступний для Google Pixel 4 і новіший, а пізніше цього року з’явиться підтримка смартфонів Samsung, ASUS, HMD Global, Motorola, OnePlus та інших виробників.

Реклама

Що нового в Android 13

Тепер тематичні значки, які підлаштовуються під шпалери та інтерфейс системи, доступні стороннім додаткам.

Оновлений віджет медіаплеєра в шторці повідомлень тепер адаптується до обкладинки музики або подкасту.

У налаштуваннях «Цифрового благополуччя» можна налаштувати режим сну із затемненням шпалер та активацією темної теми оформлення.

Як і в iOS, доступ до всіх фото та відео для конкретних програм можна обмежити, відкривши лише деякі медіафайли.

Для будь-якої програми в налаштуваннях можна вибрати мову, яка відрізняється від системної.

Тепер усі програми за промовчанням не надсилатимуть сповіщення — для кожного потрібен дозвіл.

Якщо скопіювати номер, якісь облікові дані або адресу електронної пошти, система автоматично очистить буфер обміну через деякий час.

З’явилася системна підтримка просторового звучання. На сумісних навушниках звук адаптуватиметься до положення та руху голови користувача.

З’явилася підтримка стандарту Bluetooth LE Audio, здатного передавати аудіо у найкращій якості з меншою затримкою, а також транслювати відтворення на декілька пристроїв одночасно.

На Chromebook можна буде транслювати повідомлення зі смартфона та взаємодіяти з ними.

На смартфонах і планшетах з одним обліковим записом з’явиться загальний буфер обміну, що дозволяє скопіювати фото, текст або посилання на одному пристрої, а вставити на іншому. Працює так само, як і на iOS.

Версія Android 13 для планшетів отримала нову панель завдань із запущеними програмами, які можна швидко перетягнути для поділу екрана.

Система навчилася реєструвати торкання пальцями та стілусу як різні торкання, щоб під час малювання не траплялося хибних натискань.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ