Процесор A15 від iPhone 13 протестували на продуктивність

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Дані продуктивності процесора Apple A15, який буде стояти в iPhone 13, знайшли в бенчмарке GFXBench.

За підсумками A15 виявився на 13,7% швидше, ніж A14, при цьому він зберіг лідерство за продуктивністю серед мобільних процесорів для Apple.

Тест продуктивності графічного процесора Manhattan 3.1 показує, що A15 видає 198 кадрів в секунду в першому раунді тестування. Другий раунд вражає менше – від 140 до 150 кадрів в секунду.

Результати тестів показують, як GPU A15 працював після двох раундів тестування. A15 необхідно знизити швидкість через деякий час, але навіть з урахуванням її падіння він значно перевершує конкурентів.

Згідно з інформацією інсайдера FrontTron, тести продуктивності проводилися на зразку A15, придбаному з липневої партії. Пікова продуктивність iPhone 12 в середньому становить 170,7 кадрів в секунді в тесті Manhattan 3.1. 

Apple анонсує модельний ряд iPhone 13 з процесором A15 на вересневій презентації. Можливо, вона відбудеться 14 вересня, а в продаж смартфони надійдуть 24 вересня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.