OPPO показала аналог магнітної зарядки Apple MagSafe

Слідом за realme компанія OPPO представила на виставці Smart Expo 2021 власний аналог магнітної зарядки від Apple. Технологія отримала назву MagVOOC і вже поширюється на цілу екосистему сумісних аксесуарів. Крім того, виробник знову показав безконтактну «повітряну» зарядку. 

Зарядний пристрій OPPO MagVOOC дуже нагадує аналог від Apple. Це невеликий тонкий диск, який кріпиться до задньої кришки смартфона за рахунок магнітів. На відміну від «яблучної» версії, здатної видавати до 15 Вт і тільки при використанні з iPhone 12-й серії, китайський варіант має вихідну потужність в 20 Вт. У компанії відзначають, що для надійного кріплення і зарядки в смартфонах має бути відповідне магнітне кріплення.

OPPO також показала магнітну зарядну станцію потужністю 40 Вт. Вказується, що вона дозволяє повністю заповнити енергію акумулятора ємністю 4000 мАг за 56 хвилин, а всього 5 хвилин достатньо, щоб отримати до 1 години використання гаджета. Для зарядки достатньо лише піднести смартфон, після чого його «підхоплять» магніти. При зарядці вночі автоматично включається беззвучний режим.

В рамках екосистеми MagVOOC був представлений і фірмовий пауербанк ємністю 4500 мАг з вихідною потужністю 20 Вт. Як і Apple MagSafe Battery Pack , аксесуар просто кріпиться до задньої кришки смартфона за рахунок магнітів.

На виставці OPPO також нагадала про свою технологію «повітряної» зарядки, що дозволяє передавати енергію в смартфон на відстані без необхідності підключати до нього будь-які аксесуари. Максимальна потужність зарядки таким способом досягає 7,5 Вт. 

Про терміни появи цих технологій в комерційних пристроях нічого не повідомляється. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я