Недоліки пластикових смартфонів, які варто врахувати перед покупкою

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Складно не помітити, як виробники смартфонів свідомо розділяють моделі на “дешеві” та “дорогі”. У дорогих – скло та метал, у дешевших – пластик. На перший погляд, здається, що це дрібниця, адже вартість процесорів, екранів і камер набагато значніша. Але ні, тут усе продумано. Матеріали корпусу стали таким собі маркером класу: хочеш преміум – обирай метал і скло, а пластик для бюджетників. Виробники чітко розуміють, що більшість людей психологічно тяжіють до дорожчих матеріалів, адже той самий полікарбонат виглядає й відчувається далеко не найкраще.

Що варто знати

Відчуття від пластикового смартфона, якщо чесно, так собі. Він не дає того приємного прохолодного відчуття в руці, як скло чи метал. А ще, якщо трохи натиснути, задня кришка продавлюється, і це точно не додає впевненості у міцності пристрою.

Реклама

Пластик має ще один мінус – це його низька теплопровідність. У металевих або скляних смартфонів тепло швидше передається назовні, тому навіть за високих навантажень процесор не перегрівається так сильно. А ось у пластикових корпусах тепло буквально “застряє” всередині, і смартфон швидше втрачає продуктивність.

Що дратує ще більше, так це подряпини. Глянсовий пластик на рекламних фото виглядає красиво, але в реальному житті він дуже швидко втрачає свій вигляд. Навіть якщо ти користуєшся чохлом, через кілька тижнів смартфон може виглядати так, ніби його носили в кишені з ключами. Плюс він легко вбирає фарбу й бруд, особливо якщо корпус рифлений.

Чи варто брати пластиковий смартфон? Якщо ви завжди носите пристрій у чохлі, можливо, ці недоліки для вас не будуть критичними. Але якщо ви любите користуватися смартфоном без чохла, то вибір на користь пластику може розчарувати. У будь-якому разі, зважте свої пріоритети – тактильні відчуття, теплопровідність і довговічність.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ