Вчені передбачили появу кілець навколо Землі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

За словами світових фахівців в області космосу, в майбутньому навколо Землі можуть з’явиться кільця. Прогнози вчених засновані на знімках поверхні Сатурна, отриманих із зонда «Кассіні».

Реклама

Досліджуючи фотографії, отримані з космічного апарату «Кассіні», експерти припустили, що в певний момент навколо нашої планети почнуть скупчуватися об’єкти, які згодом сформують кільця. Вчені відзначили, в даний час кільця є у більшості планет Сонячної системи, серед яких Нептун, Уран і Юпітер, а також у деяких астероїдів.

«Донором» кілець для Землі стане Місяць, який, за словами фахівців, все далі і далі віддаляється від нашої планети. Згідно з прогнозами, в певний момент супутник почне назад наближатися і, під дією сил гравітації, він вибухне. В результаті утворяться маленькі шматочки, з яких збереться земне кільце.

Зазчається, що раніше Марс мав кільця, які з часом перетворилися в супутники Деймос і Фобос. Не так давно світові астрономи передбачили останнє руйнування після того, як він прийме форму кільця.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: