NASA розробляє транспортну систему для дослідження Місяця

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Фахівці NASA займаються розробкою транспортної системи SLS-Orion, щоб запустити її в космос для дослідження Місяця та Марса. Запуск для вивчення супутника Землі планується здійснити через два роки.

Реклама

В американському аерокосмічному агентстві фахівці працюють над створенням транспортної системи SLS-Orion, яка допоможе досліджувати Місяць і глибокий космос. Перший запуск новітньої системи може бути запущений вже через два роки, а в найближчі п’ять років за допомогою даної розробки вчені зможуть кілька разів відвідати супутник Землі, щоб зібрати матеріал і зробити нові відкриття. Експерти NASA очікують фінансування і відповідний запит вже направлений в американський уряд.

У 2021 році, згідно з планами агентства, відбудеться перший політ на Місяць за допомогою SLS-Orion на ракето-носії Space Launch System, який розробив Boeing.

джерело

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: