Експерти назвали 4 кращих антивіруси для Windows цього року

Експерти назвали 4 кращих антивіруси для Windows цього року

Варто зазначити, що всі антивірусні програми в цьому списку є абсолютно безкоштовними і насамперед безпечними. Список найкращих антивірусних програм регулярно змінюється, оскільки розробники щоразу щось змінюють і вдосконалюють, а інколи зовсім відмовляються від безкоштовного надання послуг (як, до прикладу, нещодавно зробив Norton). Ми провели свіже тестування безкоштовних антивірусів і вибрали чотири кращих, не забувши вказати і їх мінуси.

Відразу варто відзначити, що у всіх перерахованих антивірусів є платні версії. Ми їх не розглядали. В добірку увійшли тільки безкоштовні рішення без часових обмежень. Іншими словами, відібрані антивіруси, що не попросять оплати після декількох тижнів або місяців використання.

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus являє собою комплексне рішення по захисту комп’ютера від будь-яких шкідливих програм. Комплекс перевіряє не тільки файли, але і потенційно небезпечні інтернет-підключення, а завдяки розширенню для популярних браузерів – ще й шкідливі веб-сайти.

Найприємніше те, що при цьому всьому Avira не сильно навантажує комп’ютер. Після установки повного комплексу захисту комп’ютер не починає витрачати 90% своїх ресурсів на підтримку життя антивіруса, що особливо важливо для власників бюджетних комп’ютерів і ноутбуків.

4 кращих (і безкоштовних) антивірусів для Windows в 2020 році

Важливо, що всередині браузера Avira мінімум реклами. Проте, антивірус безкоштовний, тому він час від часу запитує про те, чи не хоче користувач оновитися до платної «повноцінної» версії. Напружує, але не дуже сильно. Є куди більш настирливі антивіруси (один навіть в цій збірці).

AVG AntiVirus Free

AVG AntiVirus Free – відмінний антивірус, розробники якого зробили основну ставку на захист від фішингу. І це дуже похвально. Незважаючи на збільшення комп’ютерної грамотності, з кожним роком жертвами фішингових атак стає все більша кількість інтернет-користувачів. Встановивши AVG, ви з високою ймовірністю захистите себе від шахраїв.

Втім, і звичайні віруси і трояни антивірус визначає успішно – база оновлюється регулярно. Єдиним неприємним мінусом AVG можна назвати тільки примусову установку розширення для браузера AVG SafePrice. Якщо будете встановлювати AVG, то обов’язково пам’ятайте про це і вилучіть розширення при необхідності.

Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus сильно відрізняється від більшості інших антивірусних програм. В першу чергу, інтерфейсом. Тут він незвичайний, але привабливий і зручний у використанні, доступний на російській мові.

В Panda є вбудований безкоштовний VPN – дрібниця, але приємно. Але головне, і таке дійсно мало де зустрінеш, Panda має спеціальний режим екстреної допомоги. Він активується, якщо комп’ютер постраждав від вірусів або від дій самого користувача і перестав включатися. В такому випадку антивірус дозволяє виконати відновлення.

Avast Free Antivirus

Колись кращий безкоштовний антивірус Avast зараз переживає не найкращі часи. Багато в чому через те, що антивірус став занадто часто і занадто нав’язливо (а часом і неочевидно) запитувати перехід на платну версію. Зрозуміло, це всім не подобається, від чого і йде негатив.

Проте, як антивірус Avast як і раніше гарний і максимально простий у використанні. Від користувача потрібно тільки дати дозвіл на проведення інтелектуального сканування один раз в певний період часу і все. Далі Avast розбереться сам, в тому числі буде автоматично і досить тихо перевіряти файли на потенційну загрозу в реальному часі.

Ще один плюс Avast – велика кількість додаткових функцій. Щоправда, в них доведеться розібратися. Але якщо вам захочеться це зробити, то багато кому це точно сподобаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я