Windows 11 не сумісна зі старими процесорами, але здатна працювати з дискетами

3487

Нова Windows 11 виявилася вимогливою операційною системою. Не всякий процесор сумісний з нею, зокрема моделі Intel Core старше сьомого покоління. Проте архаїчніші технології Windows 11, раптово, підтримує.

Користувач Reddit розповів, що Windows 11 реалізована підтримка дисководів для 5,25-дюймових дискет.

Перші флоппі-диски, винайдені IBM, були 8-дюймовими. 1976 року з’явилися 5,25-дюймові дискети. Реддитор показав, як вставляє такий диск у дисковод та отримує доступ до фото, які на ньому зберігаються. Мало того, що File Explorer з Windows 11 може розпізнати диск, він ще досить швидко отримує доступ до даних. Чи може комусь стати в нагоді таке? Поки що неясно.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

3 КОМЕНТАРІ

  1. Любые процессоры совместимы с Windows 11! Это враньё,что процессоры Intel Core старше 7 поколения не совместимы. У меня на ноутбуке с процессором Intel Core 3 поколения, Windows 11 отлично работает и получает все обновления!

  2. ПК 2007 г. с процессорм QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600 виндовс 11х64 с 2Гб оперативки работает на ура. В игры правда не поиграешь. Нодля серфинга по инету и работы с файлами хватает.

  3. На 4 компах разных годов и процессоров. Один i5. Оф обновление пишет что не удается установить вин11 по причине не совместимости процессоров.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я