Три платні ігри стали безкоштовними на PlayStation 4

Кoмпaнія Sony нe впeршe бeзкoштoвнo poздaє кoриcтувaчaм iгри, i 5 лютoгo ця тpадицiя пoвтoритьcя. Хороша новина торкнулася власників PlayStation 4 з підпискою в PS Plus. Загалом, геймери зможуть поповнити бібліотеку наступними іграми:

  • The Sims 4
  • BioShock: The Collection
  • Firewall Zero Hour

Найбільш цікавим з представленого списку є проект BioShock. Примітний він в першу чергу якістю зображення, так як гра підтримує формат Full HD з частотою 60 кадрів в секунду. Безкоштовний доступ до неї відкриється разом з усіма частинами і наступними доповненнями:

  • Перша і друга частини BioShock Remastered
  • Minerva’s den Remastered
  • Infinite
  • Infinite-Season Pass
  • Columbia’s Finest

В цілому, гра BioShock-це шутер від першої особи. Вона також є представником жанру Immersive sim. Це означає, що гравцеві надається можливість практично безмежного віртуального світу. Причому, користувач може керувати персонажами тих чи інших ігрових ситуацій за власним бажанням без запланованого розробниками сценарію. Тобто, вибір будь-яких дій обмежується лише фантазією гравця. Внутрішній світ BioShock-моторошна антиутопія. Якщо ви хочете створювати самі ігри, рекомендуємо відвідати сайт: https://itvdn.com/ru/specialities/game-developer

Не менш цікава і гра The Sims 4 – це найуспішніший проект в жанрі симуляторів життя. Користувач управляє життями віртуальних героїв в сюжеті, який максимально точно передає побутову реальність. Тобто, гравець може ходити на роботу або навчання, завести сім’ю, розважатися з друзями і багато всього іншого.

Любителям доповненої реальності буде цікавий VR-шутер Firewall Zero Hour. З командою з чотирьох гравців необхідно виконати певне завдання виходячи з обраного режиму. При цьому діяти доведеться з особливою обережністю-тактично і спільно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я