Розробники гри LoL можуть поплатитися за статеву дискримінацію

0

Дві урядові організації Каліфорнії в області захисту трудових прав заявили, що Riot Games повинна виплатити більше $400 млн своїм співробітницям в якості компенсації за прояв статевої дискримінації. На початку грудня повідомлялося, що компанія і позивачки домовилися про суму в $10 млн.

За даними видання Los Angeles Times, Департамент по захисту трудових і житлових прав Каліфорнії вирахував, що різниця в оплаті праці жінок і чоловіків перевищує $400 млн. Організація заявила, що інші прояви дискримінації, крім фінансових, не були відображені в угоді, також як і зміни в кадровій політиці компанії, які повинні були відбутися після скандалу.

У липні 2018 року Kotaku опублікував розслідування, присвячене сексизму в Riot Games. У статті стверджувалося, що в компанії процвітає «Офісна культура бро», а керівництво вважає за краще наймати і просувати по кар’єрних сходах співробітників чоловічої статі. Разом з тим жінки, за даними видання, отримували меншу зарплату, ніж чоловіки, які працюють на таких же або схожих посадах.

Читайте також  Інсайдер показав, як буде виглядати LG V60 ThinQ

Позов до розробника League of Legends був зареєстрований в листопаді 2018 року. У серпні 2019-го працівники компанії розповіли Kotaku, що ситуація поліпшується, але цьому заважають деякі члени керівництва.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут