Новини України та Світу

Незабаром якість мобільного зв’язку в Україні різко зміниться

Share
Час читання: < 1 хв.

Попри ворожі обстріли та проблеми з енергопостачанням, провідні українські оператори мобільного зв’язку, такі як Київстар, Vodafone та lifecell, докладають значних зусиль для забезпечення якісного зв’язку своїм клієнтам. Про покращення послуг цих компаній розповів віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Телеграм.

За словами міністра, за останні шість місяців в Україні було встановлено рекордну кількість базових станцій для покращення якості мобільного зв’язку. Попри атаки на інфраструктуру країни, мобільні оператори активно відновлюють знищене обладнання та продовжують інвестувати в нові станції.

“Наприклад, за місяць вони в середньому встановлюють 240 нових базових станцій. За останні пів року — рекордні 2295+ станцій у понад 300 населених пунктах. На відео — нещодавнє підняття вежі мобільного зв’язку одного з операторів у Київській області. Вона працює в радіусі понад 10 кілометрів, завдяки чому ще у 2400 людей буде зв’язок,” — розповів Михайло Федоров.

Також він зазначив, що у травні Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами розробило та представило стратегію розвитку електронних комунікацій до 2030 року. У рамках стратегії планується до 2030 року забезпечити мобільний зв’язок та широкосмуговий доступ до Інтернету для 98% жителів України. Поки що цей показник знаходиться на рівні 91%.

“Працюємо разом з мобільними операторами, щоб ви завжди залишалися на зв’язку і щоб дзвінок рідним залишався повсякденністю, а не розкішшю. Вдячний мобільним операторам за розвиток телеком-інфраструктури,” — підсумував Михайло Федоров.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Скасований Google Pixel Fold у 2020 року показали наживо

    Гнучкий смартфон Google Pixel Fold не був першою спробою Google створити складний телефон. Насправді, Google…

    30.06.2024

    Apple Music отримає нову функцію в iOS 18, яку Apple не рекламує

    У минулому місяці ми обговорювали цікаву функцію, яка, як повідомляється, з'явиться в Apple Music разом…

    30.06.2024

    Київстар попередив абонентів про зміни у зв’язку після 1 серпня

    З 1 серпня 2024 року мобільний оператор «Київстар» почне тестування радіочастоти у спектрі 2100 МГц…

    30.06.2024

    Apple працює над спрощенням процесу демонтажу батареї

    За даними ресурсу The Information, Apple працює над новим підходом до кріплення акумуляторів у своїх…

    29.06.2024

    Міноборони оголосило деталі та дату початку е-бронювання через “Дію”

    Незабаром українці зможуть скористатися новою можливістю електронного бронювання працівників через портал "Дія". Кабінет Міністрів України…

    29.06.2024

    WhatsApp припиняє роботу на 45 смартфонах

    WhatsApp припинить підтримку оновлень на наступних смартфонах, що працюють на застарілих версіях операційних систем Google…

    29.06.2024