Twitter офіційно переїхав на x.com

Час читання: < 1 хв.
Twitter офіційно переїхав на x.com

Ребрендинг соціальної мережі Twitter Ілоном Маском завершено, повідомляє Engadget.

Реклама

Рік тому Ілон Маск розпочав ребрендинг придбаного ним Twitter. Насамперед він змінив назву та логотип соцмережі на X. Проте офіційна адреса залишалася колишньою — twitter.com. Тепер соцмережа офіційно переїхала на нову URL – x.com.

Ласкаво просимо до сайту x.com! Наша URL-адреса змінилася, але ваші налаштування конфіденційності та захисту даних залишилися колишніми, — йдеться на головній сторінці X.

Тепер усі зв’язки з минулим соціальними мережами розірвані остаточно. Змінилися й інші сервіси, пов’язані з Twitter – Tweetdeck був перейменований на XPro, а Twitter Blue став X Premium.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.