ChatGPT стане менш балакучим і почне відповідати більше по суті

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

ChatGPT, популярний чат-бот від OpenAI, отримав серйозне оновлення.

Реклама

Компанія повідомила, що Premium-користувачі (ChatGPT Plus, Team або Enterprise) тепер можуть використовувати поліпшену версію GPT-4 Turbo – однієї з моделей, що лежать в основі ChatGPT.

Нова модель (“gpt-4-turbo-2024-04-09”) демонструє явні успіхи в письмових відповідях, розв’язанні математичних і логічних задач, написанні коду.

Також удосконалено базу знань – вона тепер містить дані аж до грудня 2023 року, на відміну від попередньої версії, актуальної до квітня 2023 року.

“Відповіді ChatGPT, створені з використанням GPT-4 Turbo, будуть більш прямими, менш багатослівними і з використанням більш природної мови”, – пояснює OpenAI у своєму пості на X.

Оновлення чат-бота відбувається після низки не найприємніших новин навколо OpenAI. Так, журналісти The Intercept виявили, що Microsoft пропонував використовувати модель генерації зображень DALL-E у військових цілях.

А згідно з The Information, OpenAI звільнив двох дослідників, імовірно за розголошення внутрішньої інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: