Binance закриває криптокарти для України та Європи: як тепер розплачуватися криптою

Час читання: < 1 хв.

Криптобіржа Binance вирішила припинити обслуговування дебетових карт в Європейській економічній зоні та Україні, і це не залишилося непоміченим серед користувачів. Раніше Binance вже закрила свою криптокарту в Латинській Америці, а тепер це рішення поширилося на Європу.

Реклама

Рішення випустити криптовалютну карту у 2020 році виглядало як прогресивний крок, проте воно призвело до ряду невдач для компанії, зокрема, втрати важливих партнерів, таких як MasterCard та PaySafe.

Закриття криптокарт в Європі також вплине на приблизно 200 000 українських біженців, які користуються Binance Refugee Card. Однак, користувачі з України та інших країн зможуть скористатися новим партнерством Binance із fintech проєктом CardB, яке надасть їм можливість випустити віртуальну криптокарту.

Зараз читають  OpenAI не отримує виплати від Apple за використання ChatGPT в iOS 18

Хоча Binance називає це нове партнерство кроком у розвитку оплати цифровими монетами, деякі експерти висловлюють обурення, називаючи його спробою обійти санкції в росії. Після повної відмови від російського ринку, Binance також продає свої місцеві активи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОMNBC

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.