Головна Новини України та Світу В Google Pay з’явився новий функціонал

В Google Pay з’явився новий функціонал

283

Американська корпорація Google оновила свій платіжний додаток Google Pay, помітно розширивши його функціонал, повідомляється в релізі компанії.

“Починаючи з США, ми запускаємо оновлений додаток Google Pay на Android і iOS …. А в 2021 році ви зможете подати заявку на новий вид цифрового банківського облікового запису в надійних фінансових установах”, – йдеться в повідомленні.

Google відзначає, що додаток орієнтований на друзів і компанії, з якими користувач найчастіше робить угоди. Тепер в додатку стане можливим створити групу і розділити оплату оренди або вечері. “Google Pay навіть допоможе вам підрахувати, хто що винен”, – пише Google.

У повідомленні наголошується, що користувачі Google Pay зможуть через додаток замовляти їжу, розплачуватися на заправних станціях і парковках.

Google також веде розробку нового мобільного банківського рахунку під назвою Plex, який буде інтегрований в Google Pay. “Починаючи з 2021 року 11 банків і кредитних організацій … в США запропонують створити облікові записи в Google Pay”, – пише Google, уточнюючи, що зараз користувачі можуть подати заявку на відкриття облікового запису Plex від Citi або SFCU.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: