Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Напередодні виходу фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 5 про пристрій з’являється все більше інформації. Сьогодні видання TizenHelp опублікувало свіжу порцію витоків про новий ґаджет Xiaomi, які розкрили кілька раніше невідомих нововведень пристрою.

Реклама

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Xiaomi Mi Band 5 буде мати новий для лінійки датчик визначення рівня насичення крові киснем. Вимірювання будуть займати кілька секунд, за аналогією з виміром пульсу. Користувачі зможуть налаштувати Mi Band 5 таким чином, щоб вимірювання проводилися з певною періодичністю.

Ґаджет отримає функцію контролю менструального циклу з можливістю відстеження супутньої інформації, опцію управління затвором камери смартфона і підтримку голосового помічника Amazon Alexa. Alexa стане другим «розумним» асистентом, який буде підтримуватися на фітнес-браслетах Mi Band. Першим є фірмовий помічник компанії Xiaomi – XiaoAI.

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Крім цього, в Xiaomi Mi Band 5 з’явиться регульований режим «Не турбувати» і функція, яка дозволить контролювати стрес шляхом вирівнювання дихання. Також в TizenHelp підтвердили, що новий Mi Band буде підтримувати NFC поза Китаєм із картами Mastercard.

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Презентація Xiaomi Mi Band 5 повинна відбутися 11 червня. Вихід пристрою в продаж відбудеться до кінця червня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Лужна Софія
Лужна Софія
Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: