Приблизний час читання: 4 хв

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

0
Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Напередодні виходу фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 5 про пристрій з’являється все більше інформації. Сьогодні видання TizenHelp опублікувало свіжу порцію витоків про новий ґаджет Xiaomi, які розкрили кілька раніше невідомих нововведень пристрою.

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Xiaomi Mi Band 5 буде мати новий для лінійки датчик визначення рівня насичення крові киснем. Вимірювання будуть займати кілька секунд, за аналогією з виміром пульсу. Користувачі зможуть налаштувати Mi Band 5 таким чином, щоб вимірювання проводилися з певною періодичністю.

Ґаджет отримає функцію контролю менструального циклу з можливістю відстеження супутньої інформації, опцію управління затвором камери смартфона і підтримку голосового помічника Amazon Alexa. Alexa стане другим «розумним» асистентом, який буде підтримуватися на фітнес-браслетах Mi Band. Першим є фірмовий помічник компанії Xiaomi – XiaoAI.

Читайте також  Vodafone збільшить швидкість інтернету в кількох областях

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Крім цього, в Xiaomi Mi Band 5 з’явиться регульований режим «Не турбувати» і функція, яка дозволить контролювати стрес шляхом вирівнювання дихання. Також в TizenHelp підтвердили, що новий Mi Band буде підтримувати NFC поза Китаєм із картами Mastercard.

Xiaomi Mi Band 5: розкрито ще більше подробиць

Презентація Xiaomi Mi Band 5 повинна відбутися 11 червня. Вихід пристрою в продаж відбудеться до кінця червня.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут