Приблизний час читання: 4 хв

Facebook Messenger отримає новий інтерфейс

0

За повідомленнями мережевих джерел, популярний додаток для обміну повідомлень Facebook Messenger отримає оновлений дизайн інтерфейсу, який спростить процес взаємодії з месенджером. Очікується, що масове поширення нової версії додатка почнеться наступного тижня.

Відповідно до концепції нового дизайну розробники вирішили відмовитися від виведення ряду додаткових функцій в основному меню месенджера. Наприклад, будуть приховані чат-боти і вкладки «Виявлення», «Транспорт», «Ігри». Одна з провідних ролей дістанеться вкладці «Люди», в якій можна буде дивитися «історії друзів» та іншу інформацію.

Розробники вважають, що оновлений дизайн підштовхне користувачів до того, щоб вони проводили більше часу візуально спілкуючись з друзями і споживаючи контент, замість дослідження чат-ботів для покупок. Такий підхід допоможе Facebook збільшити дохід від месенджера, оскільки тепер в групах демонструється рекламний контент.

Читайте також  Google показуватиме тривимірні об'єкти в результатах пошуку

Незважаючи на те, що чат-боти, ігри та деякі інші функції більше не відображатимуться в основному меню, доступ до них залишиться. Користувачі зможуть знаходити їх за допомогою панелі пошуку в Messenger, через рекламу в Facebook та ін. У компанії відзначають, що бізнес продовжить залишатися важливою частиною месенджера.

ДЖЕРЕЛО3dnews
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут