З’явився новий спосіб заробити на YouTube

0

Команда популярного відеосервісу Youtube представила нову функцію, яка дає новий спосіб заробляти авторам живих трансляцій.

Новий продукт називається Super Stickers, він приєднався до інших способів відбирання грошей у трудящих, на додаток до платних передплатників і платних коментарям під назвою Super Chat. Анімовані суперстікери будуть продаватися глядачам, щоб ті показали свою підтримку авторам стрімів.

Команда Youtube почала тестувати суперстікери в липні, а тепер відкрила цю функцію в 60 країнах. Коли канал запускає стрім або відеопрем’єру, глядачі можуть купити такий стікер і опублікувати його в чаті. Автор трансляції отримає свою частку від кожного такого стікера.

Читайте також  iPhone SE 2 буде коштувати стільки ж, скільки і його попередник

Автори можуть модерувати суперстікери. На початковому етапі доступно вісім наборів Super Stickers. Кожен з них має свою «біографію» і підходить для різних ситуацій. Youtube буде пропонувати стікери на різних мовах. Для початку доступні англійська, французька, японська, корейська та португальська.

Суперстікери поки доступні не для всіх авторів. Для цього у каналів має бути налаштована монетизація і більше тисячі передплатників.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут