Інтернет

Топ-10 відеоігор, які найбільше ненавидять геймери з усього світу

Share
Час читання: 2 хв.

Відеоігри – це твори, створені для того, щоб зацікавити та розважити користувачів. Але іноді праця розробників призводить до зворотного ефекту. Компанії, намагаючись вкластися в терміни випуску чергового проєкту, можуть упускати технічні помилки, баги або просто робити сюжет, який викликає нерозуміння у гравців. І коли людина витрачає свої гроші і час, а її очікування не виправдовуються, скарги в соцмережах ллються величезним потоком.

Компанія Guidestrats провела цікаве дослідження і визначила відеоігри, що викликають найбільше невдоволення користувачів. Для цього було проаналізовано понад три мільйони коментарів у соціальній мережі Twitter. Найвищий відсоток негативних відгуків виявився у Angry Birds – згадка “пташок” у 30.05% випадках є критикою. На другому місці йде мобільна аркада Homescapes, на яку припадає 29.2% негативних відгуків.

Повний список ненависних ігор наведено на інфографіці нижче. До нього потрапили Babylon’s Fall, Escape From Tarkov, Call of Duty Warzone, Halo Infinite, Diablo Immortal, Rust, EA NFL Madden 23 і багатокористувацький шутер Valorant.

Якщо говорити про консолі, відгуки для яких брали з внутрішніх магазинів платформи, то серед найненависніших ігор на PlayStation 5 лідирує ремейк The Last of Us Remastered з показником негативу 25.5%. За ними слідує Stray з 15.59% і Returnal з 13.90%.

Користувачі Xbox Series X/S не шанують Halo Infinite (24.51%), комедійний шутер High on Life з (20.10%) і Grounded (19.07%).

Nintendo Switch та її ігри також не уникли цього дослідження. Користувачі портативної консолі недолюблюють Legend of Zelda: Breath of the Wild з 20.06% негативу, Bayonetta 3 з 19.48%, і Pokémon Legends: Arceus з 18.92%.

Для отримання результатів дослідження на кожній платформі використовували модуль HuggingFace і модель аналізу настроїв CardiffNLP, яка дає змогу визначити полярність коментарів (позитивна, негативна або нейтральна). Згодні з такими результатами?

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Ігри
  • Останні записи

    Google покращить функції зйомки в Android-додатках

    Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…

    12.11.2024

    Чому розвиток ШІ-технологій сповільнюється: основні причини

    Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…

    12.11.2024

    Що нового з’явилося в iOS 18.2 beta 3: огляд оновлень і функцій

    Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…

    12.11.2024

    Apple запатентувала інноваційні ремінці для годинників з додатковими функціями

    Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…

    12.11.2024

    Apple планує випустити смарт-камеру для дому

    Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…

    12.11.2024

    Samsung Galaxy S24 vs iPhone 16: який смартфон кращий

    Базові смартфони флагманських лінійок порівняли за якістю екрану та камер, продуктивності та автономності. Що ще…

    12.11.2024