Інтернет

Топ-10 відеоігор, які найбільше ненавидять геймери з усього світу

Share
Час читання: 2 хв.

Відеоігри – це твори, створені для того, щоб зацікавити та розважити користувачів. Але іноді праця розробників призводить до зворотного ефекту. Компанії, намагаючись вкластися в терміни випуску чергового проєкту, можуть упускати технічні помилки, баги або просто робити сюжет, який викликає нерозуміння у гравців. І коли людина витрачає свої гроші і час, а її очікування не виправдовуються, скарги в соцмережах ллються величезним потоком.

Компанія Guidestrats провела цікаве дослідження і визначила відеоігри, що викликають найбільше невдоволення користувачів. Для цього було проаналізовано понад три мільйони коментарів у соціальній мережі Twitter. Найвищий відсоток негативних відгуків виявився у Angry Birds – згадка “пташок” у 30.05% випадках є критикою. На другому місці йде мобільна аркада Homescapes, на яку припадає 29.2% негативних відгуків.

Повний список ненависних ігор наведено на інфографіці нижче. До нього потрапили Babylon’s Fall, Escape From Tarkov, Call of Duty Warzone, Halo Infinite, Diablo Immortal, Rust, EA NFL Madden 23 і багатокористувацький шутер Valorant.

Якщо говорити про консолі, відгуки для яких брали з внутрішніх магазинів платформи, то серед найненависніших ігор на PlayStation 5 лідирує ремейк The Last of Us Remastered з показником негативу 25.5%. За ними слідує Stray з 15.59% і Returnal з 13.90%.

Користувачі Xbox Series X/S не шанують Halo Infinite (24.51%), комедійний шутер High on Life з (20.10%) і Grounded (19.07%).

Nintendo Switch та її ігри також не уникли цього дослідження. Користувачі портативної консолі недолюблюють Legend of Zelda: Breath of the Wild з 20.06% негативу, Bayonetta 3 з 19.48%, і Pokémon Legends: Arceus з 18.92%.

Для отримання результатів дослідження на кожній платформі використовували модуль HuggingFace і модель аналізу настроїв CardiffNLP, яка дає змогу визначити полярність коментарів (позитивна, негативна або нейтральна). Згодні з такими результатами?

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Ігри
  • Останні записи

    Apple здивує всіх: Face ID вмонтують у розумний дверний дзвінок

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple "перебуває на…

    23.12.2024

    Microsoft випустила безкоштовну версію ШІ-помічника для програмістів

    GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…

    23.12.2024

    З 1 січня WhatsApp більше не підтримуватиме старі Android-пристрої

    З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…

    23.12.2024

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024