Тести CAPTCHA, які колись були надійним способом відрізнити людину від бота в Інтернеті, втрачають свою ефективність через здатність штучного інтелекту вирішувати їх за мілісекунди. У міру того, як ШІ стає дедалі витонченішим, традиційні методи перевірки обходять стороною, пишуть ЗМІ.
Щоб боротися з цим, такі компанії, як Google, представили ReCaptcha v3, яка спостерігає за поведінкою користувача, наприклад за рухом курсору і набором тексту, замість того, щоб запитувати рішення головоломок. Однак ця система викликає побоювання з приводу конфіденційності і все ще бореться з просунутими ботами.
Деякі веб-сайти переходять на біометрію, наприклад, сканування відбитків пальців і розпізнавання голосу, які ботам складніше підробити, але водночас знову виникають проблеми з конфіденційністю та доступністю.
У міру того, як “ШІ-агенти” будуть дедалі активніше взаємодіяти з веб-сайтами, розрізнення “хороших” і “поганих” ботів стане найважливішим завданням. Частиною рішення можуть стати цифрові сертифікати автентифікації, але ця сфера все ще потребує подальшого розвитку.
Відомий інсайдер Абішек Ядав повідомив, що Samsung відмовляється від ОЗП на 8 ГБ у флагманських…
Останнім часом в Україні стало дуже помітно, що база даних, через яку переносимо номери між…
З 19 грудня 2024 року WhatsApp був включений до реєстру організаторів поширення інформації в росії,…
Наступного року Samsung Galaxy S25 Slim доведеться поборотися за гаманці покупців з iPhone 17 Air.…
Тизер-трейлер нового фільму про Супермена став справжньою сенсацією, зібравши рекордну кількість переглядів за першу добу.…
Довгий час я намагався не обговорювати смартфони Samsung, а точніше серію S25. Звичайно, чутки про…