Приблизний час читання: 3 хв

Кардіолог розповів про користь фітнес-браслетів для медицини

0

Відстежуючи стан здоров’я фітнес-браслети і смарт-годинники корисні для медицини, вважає лікар-кардіолог Костянтин Іванов.

Нові гаджети дозволяють вимірювати серцевий ритм і артеріальний тиск, також з їх допомогою можна відстежувати фази сну і рівень цукру в крові, зазначив кардіолог. Він підкреслив, що в даний час ведуться дослідження, які вже найближчим часом доведуть медичну користь таких технологій.

Один з основних плюсів є елемент гри, який фітнес-браслети і смарт-годинник вносять в процес контролю свого стану, заявив лікар.

Читайте також  Консолі нового покоління Xbox Series X отримають дешеву версію

«Нам куди простіше проходити 10 тисяч кроків або дотримуватися раціон харчування, якщо гаджети роблять з цього гру», – пояснив Іванов.

При цьому побоювання багатьох людей щодо рівня випромінювання приладів і ведеться з їх допомогою стеження безпідставні, зазначив лікар. Дослідження показали, що випромінювання гаджетів не несе шкоди для здоров’я, а функцію відстежування місцеположення можна відключити в налаштуваннях пристрою.

новости футбола

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут