Перші зображення смарт-годинника Oppo підтвердили наявність Wear OS

0

Раніше цього місяця директор Oppo оприлюднив перші офіційні зображення смарт-годинника Oppo, які демонструють його дизайн. Сьогодні були опубліковані живі фото, які демонструють інтерфейс смарт-годинника, і з них стає зрозуміло, що він працює на Wear OS від компанії Google, а не на власній розробці Oppo. Також із зображення стає зроуміло, що годинник отримає заокруглене 3D-скло, як у багатьох останніх флагманів концерну BBK, з яких варто згадати у першу чергу Vivo NEX 3, який став минулого року досить популярним та обговорюваним саме завдяки своєму “дисплею-водоспаду”.

Згідно з джерелом, смарт-годинником отримає агресивну ціну та не буде дуже велкиким. Схоже на те, що він отримає сенсор для зняття електрокардіограми, але компанія поки про це нічого не казала.

Читайте також  Huawei представила нову технологію "розумної" зарядки

Вихід першого смарт-годинника Oppo очікується 6-го квітня, коли компанія проведе міжнародну презентацію Find X2. Спочатку ця презентація мала пройти на виставці Mobile World Congress, але її було скасовано у зв’язку з небезпекою розповсюдження коронавірусу, тому китайська компанія пересунула захід.

Джерело: GSMArena

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут