Як правильно планувати банкрол для гри в покер

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Ключовим елементом успіху в покері є вміння управляти фінансами, адже гра ведеться на гроші. Початківці нерідко помиляються, вважаючи, що знання правил достатнє для виграшу. Насправді ж, за ігровий стіл не варто сідати, поки не вироблений індивідуальний план щодо використання коштів, виділених на гру.

Реклама

Сьогодні онлайн-покер в Україні набуває все більшої популярності. Завдяки таким якісним і чесним майданчикам, як Poker bet, у українців є можливість грати в інтернеті з використанням національної валюти. Тим актуальніше постає проблема фінансової грамотності в контексті азартних ігор.

Що таке банкрол-менеджмент

Банкрол — сума грошей, виділена на використання у азартній грі. Вона може бути розрахована на різний час — добу, тиждень, місяць тощо. В ідеалі гравець планує збільшувати банкрол, тобто заробляти. Головна ж мета не злити всі кошти під нуль, адже в такому випадку не буде навіть за рахунок чого відігруватися.

Банкрол-менеджмент — управління гральним балансом, тобто оптимальний розподіл коштів таким чином, щоб не злити їх занадто швидко. Майстерність гравця полягає в тому, що наперед визначити управлінську стратегію та не відходити від неї, яким би сильним не був психологічний тиск чи ігрові перипетії.

Базовий розрахунок банкрола щодо бай-інів

Важливо пам’ятати, що покер гра, в якій не уникнути дисперсії. Іншими словами, яким би майстерним та досвідченим не був гравець, йому не уникнути програшних періодів. Не може постійно щастити, складатимуться ситуації, коли гра йтиме в достатньо глибокий мінус. Банкрол-менеджмент дозволяє не довести такий спад до нуля.

Бай-ін — сума, з якою учасник сідає за окрему роздачу в кеш-грі. Стандартне співвідношення бай-іна до банкрола, яке радять професійні покеристи, складає один до сорока. Тобто, якщо людина розраховує на загальний індивідуальний банк в 1000 доларів, то має обрати стіл, де бай-ін буде 25.

Але варто враховувати й тип покерної гри:

  • в безлімітному холдемі можна знизити вказаний показник до 30;
  • в пот-ліміт Омаха — навпаки підняти до 50;
  • при участі в турнірах взагалі бажано довести дане співвідношення до 100+.

З набуттям досвіду кужен покерист виробляє власну стратегію управління банкролом.

Фінансова дисципліна — ключ до успіху при онлайн-грі

В будь-якій азартній грі на гроші неодмінним правилом є постійне самообмеження, сувора фінансова дисципліна. Перше й головне правило — не грати на гроші, необхідні для інших, важливіших потреб. Іншими словами, на азартні розваги можна виділяти тільки так звані зайві кошти, які не потрібні для життя, бізнесу, лікування тощо. Якщо ви не професійний гравець, не розраховуйте на покер як на спосіб заробітку, а виключно як на розвагу, приємний відпочинок.

Інше ключове правило — ніколи не кидатися відчайдушно відігруватися при першому ж великому програші чи низці невдач. Не можно відступати від попередньо розробленої стратегії управління банкролом. Завжди необхідно зберігати холодну голову та вдосконалювати власну ігрову майстерність.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ