Приблизний час читання: 4 хв

Nintendo Switch продається швидше мегапопулярної PlayStation 4

0

Ігрова консоль Nintendo Switch була запущена 3 березня 2017 року. Виробник повідомив, що за підсумками 2019 року (тобто приблизно за 2 роки і 10 місяців) загальні світові продажі Nintendo Switch склали 52,48 млн одиниць.

Для порівняння: неймовірно популярній консолі PlayStation 4 знадобилося три роки і один місяць, щоб подолати позначку в 50 млн проданих приставок. Тобто Nintendo Switch випереджає PlayStation 4 за швидкістю продажів.

При цьому компанія вже продала понад 310 млн копій ігор для Nintendo Switch, тобто в середньому по 6 ігор на кожну приставку. У трійку лідерів продажів програмного забезпечення входять Mario Kart 8 Deluxe (22,96 млн копій), Super Smash Bros Ultimate (17,68 млн копій) і Super Mario: Odyssey (16,59 млн копій). Ці ексклюзиви були створені внутрішніми студіями самої Nintendo.

Читайте також  Оновлення Windows 10 обернулося для користувачів новими проблемами

Десяток найбільш продаваних ігор для Nintendo Switch виглядає так:

Nintendo Switch продається швидше мегапопулярної PlayStation 4

Серед ігор від сторонніх розробників успіхів домоглися Fire Emblem: Three Houses (2,58 млн копій), Marvel Ultimate Alliance 3 (1,02 млн копій) мільйона копій, що робить його ще одним популярним стороннім додатком.

Виходячи з результатів, компанія підвищила свій прогноз на поточний фінансовий рік. Прогноз з продажу Nintendo Switch підняла з 18 до 19,5 млн консолей.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут