Ігрова приставка Mad Box знищила Sony PlayStation 5

1

Ігрова студія Slightly Mad Studios, яка прославилася на весь світ по іграх з серії Project Cars, заявила про те, що вона зараз працює над своєю власною ігровою приставкою, яка знищить Sony PlayStation 5, як тільки вона надійде в продаж. Справа в тому, що майбутня новинка здатна запускати будь-які ігри в 4K UHD (3840 на 2160 пікселів), а частота кадрів при цьому буде знаходитися на рівні 60 fps, тобто на оптимальному для відеоігри значенні, при якому відчувається найбільший комфорт.

Все це стало можливим завдяки тому, що компанія-виробник ігрової приставки Mad Box встановила в неї краще технічне оснащення від AMD, але яке саме поки що не відомо. Як повідомив глава Slightly Mad Studios Ян Белл, створення консолі зараз йде повним ходом, а крім передового технічного оснащення новинка зможе похвалитися підтримкою шоломів віртуальної реальності, в яких частота кадрів буде досягати 120 fps, що зробить картинку настільки реалістичною, наскільки це взагалі можливо.

Геймпад і ігрова приставка отримають спеціальні екрани, здатні показувати різну інформацію, а оскільки всі дисплеї виявляться сенсорними, з їх допомогою вдасться навіть набирати текст, наприклад, щоб ввести пароль від свого облікового запису, або ж щоб написати повідомлення в чат. Особливу увагу в альтернативі Sony PlayStation 5 розробники приділяють підсвічуванні, колір якої в Mad Box всі користувачі зможуть вибирати і налаштовувати самостійно. Очікується, що дана ігрова приставка вийде на ринок вже в 2019 році, але точних даних на цей рахунок ще немає.

Загрузка...

1 коментар

  1. Прям таки вже знищила? Ще на стадії розробки? Ще до виходу Sony 5?
    Друже, ти коли копіпастиш статтю, то хоч заголовок адекватний напиши. Назва одна, в статті про інше мова йде… Мали поговорити про яблука, а мова йде про грушки… Да, маленька інформація – популярність консолі роблять ігри, тим паче ексклюзив ігр на консоль. Остання консоль x box потужніше буде sony 4 pro, але щось x box програє sony

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут