WhatsApp припиняє існування

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як повідомляє видання The New York Times з посиланням на чотирьох співробітників американської корпорації Facebook, керівництво вирішило ліквідувати месенджер WhatsApp. Крім того, кардинальні нововведення чекають Instagram, тобто фотосервіс, який також на всі 100% належить компанії Facebook. Повідомляється, що до кінця 2019 року, або ж до початку 2020 року, їх повністю ліквідують, а замість них запустять одну єдину платформу, за допомогою якої користувачі зможуть спілкуватися один з одним і обмінюватися файлами.

Простіше кажучи, Facebook збирається зробити загальну систему повідомлень між WhatsApp, Instagram і фірмовим месенджером. За рахунок цього користувачі зможуть спілкуватися один з одним без необхідності використовувати додаткове програмне забезпечення. При цьому листування буде захищена за допомогою наскрізного шифрування, в результаті чого прочитати її треті особи ніяк не зможуть. Робота в цьому напрямку, за даними джерела, ведеться вже зараз, а піде на неї майже цілий рік.

Таким чином, формально WhatsApp припиняє існування. Він стане частиною Instagram і Facebook, проте всі його користувачі як і раніше зможуть використовувати його в якості окремого додатка, який володіє дуже тісною інтеграцією з найбільшою в світі соціальною мережею. Як вважає керівництво американської IT-компанії, подібні заходи допоможуть зробити соцмережу ще популярнішою, ніж будь-коли раніше, а ще стерти грані в спілкуванні, тому як всі користувачі зможуть спілкуватися на базі однієї платформи, відправляючи один одному повідомлення без необхідності створювати окремі акаунти в інших сервісах.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.