Acer випустила дуже легкий 16-дюймовий ноутбук

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Acer анонсувала новий ноутбук серії Swift – Acer Swift Edge. На даний момент пристрій є лише в Індонезії, але найближчим часом пристрій може з’явитися і на глобальному ринку.

Судячи з офіційних зображень, однією з ключових особливостей ноутбука стала вага – він становить лише 1,1 кг. Для 16-дюймової моделі це рекордне значення. Наприклад, колишній лідер за вагою в сегменті LG Gram 16 важить аж 1,19 кг.

З іншого слід зазначити, що в основу мобільного комп’ютера ліг процесор AMD Ryzen 5 6600U, оперативної пам’яті в ньому 16 ГБ, а постійної – 512 ГБ.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Дисплей ноутбука виконаний за технологією OLED, має роздільну здатність 4K та частоту оновлення 90 Гц. Працює пристрій під керуванням Windows 11 прямо із коробки.

Ціна 16-дюймового ноутбука Acer складає всього 1345 доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.