Приблизний час читання: 3 хв

Європейська версія Xiaomi Mi Smart Band 5 не буде бюджетною

0
вропейська версія Xiaomi Mi Smart Band 5 не буде бюджетною

Європейска версія розумного фітнес-трекера Xiaomi Mi Smart Band 5, призначена для продажу за межами Китаю, буде оцінена майже в два рази дорожче оригінальної моделі. Про це сьогодні повідомив інсайдер Судханшу Амбхоре з посиланням на власні джерела.

вропейська версія Xiaomi Mi Smart Band 5 не буде бюджетною

За словами інсайдера, вартість Xiaomi Mi Smart Band 5 поза Китаєм складе 40 євро (близько 1205 гривень). Вартість ґаджету виявиться майже в два рази більшою в порівнянні з китайською моделлю, в тому числі поширюваною через одни з найбільших торгівельних майданчиків AliExpress.

Однією з причин збільшення вартості глобальної версії Mi Smart Band 5 може стати наявність у пристрої ряду нововведень у порівнянні з китайською версією. Зокрема, ґаджет може отримати пульсоксиметр, чутки про появу якого в новому фітнес-браслеті Xiaomi проходили до його релізу.

Читайте також  Колишній глава Xbox розповів, скільки буде коштувати нова PlayStation 5

Ціна Xiaomi Mi Smart Band 5 в Україні на поточний момент 1 299 гривень в офіційного ритейлера “Цитрус” в інших ритейлерів триває передзамовлення, але вартість не вказана.

 


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут