Нещодавно анонсований Mi Smart Band 5 продають за низькою ціною

Нещодавно анонсований Mi Smart Band 5 продають за низькою ціною
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Пройшло лише 11 днів від офіційного анонсу фітнес-годинника Mi Smart Band 5, як на найбільшому китайському майданчику торгівлі AliExpress почали продавати пристрій. Фітнес-трекер зараз можна придбати в кількох великих ритейлерів техніки Xiaomi за адекватною ціною з мінімальною націнкою.

Нещодавно анонсований Mi Smart Band 5 продають за низькою ціною

Новий Xiaomi Mi Smart Band 5 можна придбати за 835 гривень. В продаж надійшла китайська версія пристрою, за замовчуванням доступна на китайській та англійській мовах. Але як і з попередніми моделями Mi Band, для китайської версії Mi Band 5 буде доступне оновлення, що додає підтримку інших мов, включаючи українську. В українських “сірих” ритейлерів теж з’явилась новинка, однак продають її аж 1013 гривень. Коли ґаджет надійде у продажу в офіцййних ритейлерів Xiaomi невідомо, однак, як вони вказують на своїх сайтах, відбудеться це зовсім скоро, адже зараз триває передзамовлення на фітнес-трекер.

Xiaomi Mi Smart Band 5 оснащений збільшеним 1,1-дюймовим OLED-екраном зі зменшеними рамками. Разом з оновленим екраном Mi Band 5 отримав більше сотні візуальних тем оформлення циферблату з даними, які динамічно змінюються. Ґаджет отримав новий датчик пульсу з більш точними вимірами і підтримку 11 видів активностей, включаючи йогу і їзду на велотренажері.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.