Німеччина подвоїть субсидії на електромобілі

0

Німеччина планує вдвічі збільшити субсидії покупцям електромобілів протягом п’яти років, починаючи з 2020 року. Про це йдеться в урядовому документі, зміст якого стало відомо Reuters. Субсидії повинні прискорити перехід на екологічно чисті транспортні засоби.

У документі запропоновано збільшити субсидії на гібриди з 3000 до 4500 євро, а у разі, якщо електромобіль коштує понад 40 000 євро їх розмір зросте до 5000 євро.

Читайте також  WhatsApp працює над підвищенням зручності блокувань

Уряд хоче, щоб до 2030 року на дорогах було 10 мільйонів електромобілів — це частина програми, покликаної змінити сприйняття німецького автопрому як відстаючого в процесі електрифікації від США і Китаю.

Про увагу, яку держава приділяє цій темі, говорить той факт, що канцлер Ангела Меркель (Angela Merkel) виступила з промовою на заводі Volkswagen в Цвіккау, де починається серійне виробництво електромобіля ID.3 вартістю близько 30 000 євро.

«Тепер ми можемо сказати, що Цвікау є опорою сьогоднішнього німецького автопрому і його майбутнього, — сказала пані Меркель. – Наше завдання як політиків полягає в тому, щоб створити основу, на яку можуть спертися технологічні інновації».

За словами канцлера, до 2035 року уряд інвестує 3,5 мільярда євро в будівництво зарядних станцій для електромобілів.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут