Німці готують нову спортивну лінійку Porsche 911 Carrera T

0
26

Німецькі машинобудівники працюють над створенням нової спортивної лінійки Porsche 911 Carrera T. Автомобілі цього сімейства стануть легше і динамічніше стандартного Porsche 911 Carrera. Про це поінформувало видання Autocar.

Виробник, натхненний успішними продажами Porsche 911 R і Porsche 911 GT3 Touring, вирішив вивести на ринок спортивну лінійку Porsche 911 Carrera T. Машина отримає деякі зміни в зовнішності і салоні, але найбільше перетворень зосередиться всередині автомобіля.

Читайте також  Порівняння габаритів iPhone X і iPhone X Plus - відео

Сімейство Porsche 911 Carrera T отримало нові спортивні аксесуари, переглянутий кузовний обвіс. Крім того, машина стала на 20 кілограмів легшою, так як з неї прибрали деякі опції та елементи декору. У моторному відсіку автомобіля знаходиться 3,6-літрова силова установка з турбонаддувом, запозичена у стандартного Porsche 911 Carrera.

Продуктивність агрегату Porsche 911 Carrera T становить 365 кінських сил. Установка комплектується семидіапазонною механічною і роботизованою трансмісією PDK. Базовий Porsche 911 Carrera T обладнаний заднім диференціалом.

Читайте також  Українець заплатив понад 20 тисяч гривень за перевищення швидкості

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут