Статті

Навіщо люди завертають телефон у фольгу

Share
Час читання: 2 хв.

В інтернеті іноді можна прочитати, що мобільні телефони завертають у фольгу. Також цим питанням часто цікавляться користувачі пошукових систем. Давайте розберемося, для чого це потрібно і що буде, якщо загорнути телефон у фольгу.

Таку пораду можна було часто почути в обговоренні ЄДІ. Школярам, ​​які цікавилися, як пронести телефон на іспит, радили завернути його у фольгу. Нібито в такий спосіб його не виявити на металодетекторі. Це, звичайно, міф. Фольга сама по собі алюмінієва, тому її можна виявити.

Втім, практичний сенс все ж таки є. Якщо мобільний телефон загорнути у фольгу, мережа пропаде. Тобто, додзвонитися до абонента стане неможливо. Як це застосувати у житті — питання складне. Зрозуміло, так ви зможете на якийсь час «зникнути» з стільникової мережі. Цікаво, але у такий спосіб користувався колишній прем’єр-міністр ДНР Олександр Бородай.

Для людей, які стурбовані забезпеченням приватності, існують навіть спеціальні чохли або сумочки для телефонів, які не пропускають сигнал. Знайти такі можна, наприклад, Amazon. Що цікаво, в описі одного з таких продуктів сказано , що чохол, що блокує сигнали, діє надійніше, ніж якби ви просто вимкнули апарат або навіть вийняли батарею. Довіряти цій інформації на 100% не варто, але стає зрозуміло, що певною мірою загортання телефону у фольгу має цілком реальні підстави. В інтернеті навіть можна знайти інструкції щодо виготовлення подібних чохлів.

Звичайно, на побутовому рівні ці маніпуляції зовсім ні до чого. Якщо потрібно вимкнути стільникову мережу, варто просто активувати режим польоту або вимкнути апарат.

Крім того, усі не вщухають розмови про шкідливе випромінювання мобільних телефонів. Тому для деяких людей, які особливо стурбовані своїм здоров’ям, екранування мобільного телефону теж може мати певний сенс.

До речі, з фольгою можна зробити ще багато чого цікавого. Наприклад, сенсорні екрани сучасних смартфонів реагують на фольгу. Якщо обернути нею кінець ручки чи олівця, то вийде своєрідний стілус. Крім того, із фольги можна зробити імпровізований підсилювач сигналу Wi-Fi.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Чому бюджетні смартфони можуть бути кращими за флагмани: думка експертів

Дешеві смартфони можуть бути не лише економічними, але й дуже зручними для повсякденного використання. Наприклад,…

30.03.2025

MacBook Pro з M5 вийде восени, але революційні зміни Apple готує на 2026 рік

Компанія Apple планує випустити оновлену версію свого ноутбука MacBook Pro з фірмовим процесором Apple M5…

30.03.2025

Sony готує грандіозне сховище для збереження всіх ігор

На нещодавньому заході GDC старший інженер Sony Гаррет Фредлі анонсував запуск амбітного проекту під назвою…

30.03.2025

Apple розробляє нові ШІ-функції для моніторингу здоров’я

Apple розробляє новий застосунок «Здоров’я» на основі штучного інтелекту для ефективного моніторингу показників користувачів. Про…

30.03.2025

У мережі виявили список смартфонів Xiaomi, які отримають HyperOS 3

Компанія Xiaomi продовжує активно розвивати свої операційні системи і на черзі запуск нової версії HyperOS…

30.03.2025

Розкрито плани Apple щодо нових iPad Pro

Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…

30.03.2025