Навіщо люди завертають телефон у фольгу

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

В інтернеті іноді можна прочитати, що мобільні телефони завертають у фольгу. Також цим питанням часто цікавляться користувачі пошукових систем. Давайте розберемося, для чого це потрібно і що буде, якщо загорнути телефон у фольгу.

Реклама
Таку пораду можна було часто почути в обговоренні ЄДІ. Школярам, ​​які цікавилися, як пронести телефон на іспит, радили завернути його у фольгу. Нібито в такий спосіб його не виявити на металодетекторі. Це, звичайно, міф. Фольга сама по собі алюмінієва, тому її можна виявити.

Втім, практичний сенс все ж таки є. Якщо мобільний телефон загорнути у фольгу, мережа пропаде. Тобто, додзвонитися до абонента стане неможливо. Як це застосувати у житті — питання складне. Зрозуміло, так ви зможете на якийсь час «зникнути» з стільникової мережі. Цікаво, але у такий спосіб користувався колишній прем’єр-міністр ДНР Олександр Бородай.

Для людей, які стурбовані забезпеченням приватності, існують навіть спеціальні чохли або сумочки для телефонів, які не пропускають сигнал. Знайти такі можна, наприклад, Amazon. Що цікаво, в описі одного з таких продуктів сказано , що чохол, що блокує сигнали, діє надійніше, ніж якби ви просто вимкнули апарат або навіть вийняли батарею. Довіряти цій інформації на 100% не варто, але стає зрозуміло, що певною мірою загортання телефону у фольгу має цілком реальні підстави. В інтернеті навіть можна знайти інструкції щодо виготовлення подібних чохлів.

Звичайно, на побутовому рівні ці маніпуляції зовсім ні до чого. Якщо потрібно вимкнути стільникову мережу, варто просто активувати режим польоту або вимкнути апарат.

Крім того, усі не вщухають розмови про шкідливе випромінювання мобільних телефонів. Тому для деяких людей, які особливо стурбовані своїм здоров’ям, екранування мобільного телефону теж може мати певний сенс.

До речі, з фольгою можна зробити ще багато чого цікавого. Наприклад, сенсорні екрани сучасних смартфонів реагують на фольгу. Якщо обернути нею кінець ручки чи олівця, то вийде своєрідний стілус. Крім того, із фольги можна зробити імпровізований підсилювач сигналу Wi-Fi.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ