Окрім сталевої рами, сучасні комп’ютерні корпуси зазвичай виготовлені зі скляних та сітчастих панелей. У кожного з цих матеріалів є свої переваги й недоліки. Так, скло дозволяє похизуватися внутрішніми компонентами ПК, що світяться, і додає корпусу ваги для поглинання вібрації. Зате сітка краще пропускає повітря і легко чиститься від пилюки, завдяки легкознімним протипиловим фільтрам. Остаточний вибір залежить від конфігурації ПК: середньої потужності можна зібрати у скляному корпусі, тоді як дуже гарячу краще у сітчастому.
Aerocool Tern Mini — комп’ютерний корпус для середньорозмірних материнських плат Micro-ATX і дуже довгих відеокарт більше 40 сантиметрів. П’ять слотів розширення PCI-Express, порівняно зі стандартими чотирма, дозволяють встановити ще й товсту відеокарту. Передня панель корпуса зроблена сітчастою: за нею розташований пиловий фільтр і три вентилятори діаметром 12 см. Залежно від версії корпусу V1 чи V2, це можуть бути Fixed RGB або Addressable RGB. Тобто з циклічним переливанням усіма кольорами веселки або можливістю ручного налаштування.
Четвертий аналогічний пропелер встановлений позаду для видування гарячого повітря. Версія V2 укомплектована ще й ARGB-хабом на п’ять портів, куди можна підключити ще один пристрій з підсвічуванням, наприклад процесорну башту. Любителі водяного охолодження оцінять можливість встановлення аж двох 360-міліметрових СРО спереду і згори відповідно. Комплектні вентилятори тоді можна переставити на бічну стінку або під відеокарту. За задньою панеллю корпуса вільно 2.4 см місця для потаємного вкладання кабелів.
Zalman i4 White — білосніжний корпус без скла, зате з трьома сітчастима панелями: передньою, верхньою і бічною. Усі ці панелі мають легкознімні протипилові фільтри, а четвертий фільтр розташований знизу під блоком живлення. Усе це максимізує вентиляцію і навпаки мінізує запилення внутрішніх компонентів ПК. Пофарбований корпус антистатичною порошковою фарбою, окрім білої існує версія чорного кольору. Укомплектований аж шістьма вентиляторами з гідравлічними підшипниками, які прослужать до 25 тисяч годин.
Вентилятори і навіть ніжки корпуса пофарбовані у відповідний білий колір. Хоча пропелери не мають підсвічування, на верхню інтерфейсну панель винесена окрема кнопка LED. А ще там розташовані аж три порти USB, два з яких швидкісної версії 3.0. Корпус вміщує повнорозмірну материнку ATX, високу процесорну башту до 17 см і відеокарту до 32 см, причому її можна змонтувати двома способами. Класично горизонтально, для чого передбачена стійка з регулюванням висоти. Або ж новомодно вертикально, щоправда, доведеться докупити гнучкий шлейф.
1stPlayer Mi7-A-2F2R-1F2 — чорний або білий корпус з двома прозорими панелями попереду і збоку, між якими відсутня видима перегородка. Це створює візуальний ефект безмежного панорамного огляду внутрішніх компонентів ПК. Відсік для блока живлення і одного 3.5-дюймового жорсткого диска зроблений сітчастим, адже саме над ним розташовані два реверсні вентилятори, які нагнітають свіже повітря всередину корпуса. Ще один пропелер видуває нагріте повітря назовні, всі три з багатоколірним пісвічуванням.
За задньою панеллю є пара салазок для 2.5-дюймових HDD або SSD, третій аналогічний диск кріпиться поруч з материнською платою. Виготовлений корпус зі сталевих листів товщиною 0.5 мм і загартованого скла, яке не боїться подряпин і помірної сили ударів. Згори можна встановити 240-міліметровий водоблок, також там є пиловий фільтр, кнопки Power і Reset, два порти USB і сучасний спарений аудіороз’єм Mini-Jack. Зараз він актуальніший за два окремі, адже більшість дротових стереогарнітур проектуються для одночасної роботи з ПК і смартфоном.
Coolmoon CASE PRO — корпус з двома скляними панелями і двома відсіками. У першому відсіку розташовані всі красиві комп’ютерні компоненти: материнська плата, відеокарта, охолодження. Тоді як у другому відсіку, позаду першого, ховається блок живлення і диски з їхніми численним кабелями. Це не тільки робить збірку ПК більш еститичною, а й прибирає перепони для циркуляції повітря. На передній панелі розташована декоративна світлодіодна стрічка. Охолодження у корпусі можна реалізувати як повітряне, так і рідинне.
Радіатор водянки кріпиться згори чи збоку, у другому випадку процесор буде охолоджуватися прохолодним повітрям з-за меж корпуса. Відеокарту можна змонтувати горизонтально чи вертикально. Знизу корпуса є посадкові місця для вентиляторів, щоб напряму обдувати відеокарту. Максимальна довжина GPU може досягати 43 см, а сам корпус важить солідні 10 кг. Вентиляторів за замовчуванням немає жодного, але прямо зараз при купівлі корпуса ви отримаєте у подарунок цілий комплект пропелерів, причому не простих, а з підсвічуванням.
Frontier Malavi — обидві бічні панелі цього корпуса, одна скляна, інша з товстостінної сталі, зроблені у формі дверцят з петлями, що спрощує первинну збірку ПК і подальше його обслуговування. У кожусі блока живлення зроблено два прорізи: для відображення точних технічних характеристик БЖ і для швидкого безгвинтового встановлення жорстких дисків. Передня панель сітчаста чи, точніше, гратчаста, що покращує вентиляцію й додає стилю. Всі три комплектні ARGB вентилятори розташовані попереду, ймовірно, доведеться докупити ще один для видування позаду.
Згори є достатній запас по товщині для системи рідинного охолодження 360 мм, усього ж у корпусі є посадкові місця для аж десяти пропелерів. Задня панель зі слотами PCI-Express повертається на 90 градусів для вибору між горизонтальним чи вертикальним монтажем GPU до 38.5 см. Причому це чесна довжина, вже з урахуванням корпусних вентиляторів. Повітряна вежа для процесора вміщається висотою до 17.5 см, чого навіть більше потрібного, аж настільки високих башт поки в природі не існує.
Також читайте:
Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…
Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…
Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…
Буквально нещодавно компанія Apple випустила першу партію комп'ютерів на чипах M4. Найімовірніше, цього року більше…
Глава компанії Huawei Річард Ю офіційно заявив, що презентація нової флагманської серії HUAWEI Mate 70…
За даними китайської дослідницької компанії, Samsung планує випустити свої перші окуляри доповненої реальності в третьому…