Відразу відзначимо, що важливо грамотно підбирати фотографії, щоб нейромережа, яка обробляла фото, змогла ефективно з ними працювати. Фахівці радять брати знімки з однією людиною, обличчя якої анфас або повернуто не більше ніж на 3/4. Крім того, бажано, щоб фон був контрастним і простим, а сам знімок – з високою роздільною здатністю.
Що ж до самих нейромереж, які добре справляються з пожвавленням фото, то тут увагу слід приділити наступним трьом варіантам.
Ця платформа є умовно безкоштовною. Сервіс характеризується граничною простотою та зручністю використання. Для роботи користувачеві потрібно сформувати обліковий запис, після чого йому буде нараховано 100 безкоштовних кредитів, які можна витратити на експорт у високому дозволі.
Нейросеть LeiaPix передбачає безкоштовний експорт відео у форматі MP4 з роздільною здатністю до 720p. Можливості платного та безкоштовного експорту сильно відрізняються. тому користувач сам вибирає, що йому більше підходить.
Ще один умовно безкоштовний сервіс, що дозволяє пожвавлювати ваші фото. Для генерації дана нейромережа вимагає формування текстового запиту, що зазвичай переважної більшості сучасних нейромереж. Проте тут не потрібно нічого підлаштовувати вручну.
Щоб використати нейронку Pika необхідно створити обліковий запис, після чого ви отримаєте 30 кредитів, які витрачаються не на експорт, а на генерацію відео. При цьому в безкоштовній версії даного сервісу доступна роздільна здатність HD до 720p, а вже створені відео розміщуються в «Бібліотеці», звідки ці ролики можна вільно завантажити.
Цей сервіс дозволяє безкоштовно генерувати відео тривалістю до 105 секунд. Сама ж платформа визнається більшістю експертів найкращою на початок поточного року щодо нейромережевої анімації. При цьому вона досить складна в плані використання, оскільки вимагає грамотного налаштування.
Поліпшення фото за допомогою нейромережі можливе за наявності обліку. Після реєстрації ви отримуєте 125 кредитів, що витрачаються на створення відео. Окрім іншого, сервіс RunwayML Gen2 надає користувачам можливість доопрацювання вже згенерованого відео, а зберігаються ролики у форматі MP4.
ПриватБанк презентував нову функцію для користувачів Apple Pay, яка дозволяє легко додавати банківські картки без…
Нещодавно анонсована лінійка MacBook Pro 2024 ще навіть не вийшла в продаж, але вже почали…
Мої iPhone — це вже не просто телефони, а справжні помічники для перевірки новин, спілкування…
Смартфони зараз стали просто незамінними – вони зберігають все, що ми можемо тільки уявити: контакти,…
Golden Joystick Awards, найтриваліша у світі церемонія вручення нагород за досягнення в галузі відеоігор, учора…
Компанія Samsung готується до майбутнього запуску свого нового покоління флагманських смартфонів Galaxy S25, поки що…
View Comments
Частково бісить, а частково бентежить таке глобальне введення в оману щодо "нейромереж": НЕЙРО означає пов'язаність з нервовою системою! Ясна річ, що це не має нічого спільного з наявними комп'ютерними системами. "Нейромережа" - це приманка для лоха, а насправді дуже сучасний, але звичайний комп'ютер. Це як у середині 90-х років називали "автопілотом" звичайний круїз-контроль!