Статті

Експерт розповів, навіщо ставити смартфон на ніч у режим польоту

Share
Час читання: 2 хв.

Увімкнення смартфона в режим польоту потрібне не тільки під час авіаподорожі – ця функція економить заряд батареї і ресурс акумулятора, а також вимикає непотрібні дзвінки і СМС.

“По-перше, економиться заряд батареї і ресурс акумулятора. Варто зазначити, що бездротові мережі витрачають чимало енергії смартфона (приблизно від 10 до 15%). Тим більше, якщо використовуються 2 сім-карти. При цьому кількість енергії, необхідної для підтримки стабільної передачі даних, безпосередньо залежить від рівня сигналу. Якщо рівень сигналу поганий, смартфон вмикає бездротовий модуль на повну потужність, а отже, розряд батареї відбуватиметься швидше”, – зазначив він.

По-друге, під час увімкнення режиму польоту і вимкнення радіомодулів зв’язок не працює, і ніхто не буде набридати вам під час сну дзвінками та СМС. До речі, це корисно і вдень, якщо ви перебуваєте на лекції або нараді – можна не вимикати звук, достатньо натиснути кнопку з літаком.

По-третє, режим польоту дає змогу швидше зарядитися акумулятору, що економить ваш час. І, нарешті, використання цієї функції дає можливість зробити перезавантаження смартфона в мережі оператора, не перевантажуючи його. Після того, як ви вимкнете кнопку, він почне роботу з використанням актуальних установок.

“Якщо хочете, щоб смартфон прожив довше, то краще його вимикати на ніч. Вважається, що це позитивно вплине на відновлення ємності акумулятора, хоча прямих доказів немає. Виробники теж рекомендують вимикати телефон хоча б раз на тиждень, мотивуючи це очищенням кешу і поліпшенням швидкодії”, – радить Манкулієв.

На користь виробників смартфонів варто сказати, що практично всі моделі від відомих брендів за останні пару років значно “порозумнішали”. Через кілька днів використання робота компонентів смартфона підлаштовується під режим власника, і замість 10-12% відсотків заряду за ніч йде 1-2%.

Смартфон автоматично знижує активність бездротових мереж і розтягує цикл зарядки до ранку, зменшуючи струм зарядки. Тому сильних аргументів за або проти вимкнення сучасного телефона на ніч немає, а за потреби можна налаштувати автоматичне вимкнення і ввімкнення за розкладом. Функціонал практично будь-якої операційної системи це дозволяє, додав він.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Apple посилила обмеження для користувачів із росії

    Apple вирішила скоротити доступність своїх сервісів у росії, і це стало першим таким кроком із…

    18.12.2024

    Що чекати від Samsung Galaxy S25: новий чіп та стара камера

    Нещодавно побачив новину про дату презентації Unpacked 2025, і це реально зачепило мою увагу! Samsung…

    18.12.2024

    Смартфони Google стануть ще більш гнучкими для персоналізації

    За інформацією видання Android Authority, Google розширить можливості фірмових смартфонів Pixel з налаштування екрану блокування.…

    18.12.2024

    S.T.A.L.K.E.R. 2 досяг мільйона продажів і вийшов на прибуток

    Розробники GSC Game World підтвердили успішний комерційний запуск S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, який не…

    18.12.2024

    Найпопулярніші роутери в США можуть потрапити під заборону через загрозу нацбезпеці

    Найпопулярніший у США бренд домашніх інтернет-роутерів можуть заборонити до продажу в країні через побоювання, що…

    18.12.2024

    Трамп готовий позбавити Apple тарифів, щоб захистити її від Samsung

    Apple може зітхнути з полегшенням: незважаючи на підготовку торговельних обмежень щодо товарів з Китаю, аналітики…

    18.12.2024