Експерт розповів, навіщо ставити смартфон на ніч у режим польоту

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Увімкнення смартфона в режим польоту потрібне не тільки під час авіаподорожі – ця функція економить заряд батареї і ресурс акумулятора, а також вимикає непотрібні дзвінки і СМС.

“По-перше, економиться заряд батареї і ресурс акумулятора. Варто зазначити, що бездротові мережі витрачають чимало енергії смартфона (приблизно від 10 до 15%). Тим більше, якщо використовуються 2 сім-карти. При цьому кількість енергії, необхідної для підтримки стабільної передачі даних, безпосередньо залежить від рівня сигналу. Якщо рівень сигналу поганий, смартфон вмикає бездротовий модуль на повну потужність, а отже, розряд батареї відбуватиметься швидше”, – зазначив він.

Реклама

По-друге, під час увімкнення режиму польоту і вимкнення радіомодулів зв’язок не працює, і ніхто не буде набридати вам під час сну дзвінками та СМС. До речі, це корисно і вдень, якщо ви перебуваєте на лекції або нараді – можна не вимикати звук, достатньо натиснути кнопку з літаком.

По-третє, режим польоту дає змогу швидше зарядитися акумулятору, що економить ваш час. І, нарешті, використання цієї функції дає можливість зробити перезавантаження смартфона в мережі оператора, не перевантажуючи його. Після того, як ви вимкнете кнопку, він почне роботу з використанням актуальних установок.

“Якщо хочете, щоб смартфон прожив довше, то краще його вимикати на ніч. Вважається, що це позитивно вплине на відновлення ємності акумулятора, хоча прямих доказів немає. Виробники теж рекомендують вимикати телефон хоча б раз на тиждень, мотивуючи це очищенням кешу і поліпшенням швидкодії”, – радить Манкулієв.

На користь виробників смартфонів варто сказати, що практично всі моделі від відомих брендів за останні пару років значно “порозумнішали”. Через кілька днів використання робота компонентів смартфона підлаштовується під режим власника, і замість 10-12% відсотків заряду за ніч йде 1-2%.

Смартфон автоматично знижує активність бездротових мереж і розтягує цикл зарядки до ранку, зменшуючи струм зарядки. Тому сильних аргументів за або проти вимкнення сучасного телефона на ніч немає, а за потреби можна налаштувати автоматичне вимкнення і ввімкнення за розкладом. Функціонал практично будь-якої операційної системи це дозволяє, додав він.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ