Андроїд – найпопулярніша операційна система у світі. Але користувачі смартфонів навіть не здогадувалися, що вони можуть перетворити свій гаджет на дуже корисний пристрій. Практичні поради та фішки Андроїд – у нашій статті.
Під час купівлі нового смартфона можна помітити, що в ньому встановлено велику кількість утиліт. Більшість із них є непотрібними і не будуть використані. Як видалити непотрібні додатки? Через налаштування. Якщо додаток є частиною операційної системи, то замість видалення буде доступна функція вимкнення.
Ще одна з категорії “найкорисніші налаштування Андроїд”. Настійно рекомендуємо ввімкнути. У разі втрати смартфона його легко вдасться знайти за допомогою геолокації та прив’язаного акаунта Google. Утиліта повністю безкоштовна і працює без перебоїв.
Набридли постійні повідомлення із соціальних мереж? Не обов’язково вмикати режим польоту, оскільки в кожному смартфоні є функція “Не турбувати”. Вона налаштовується індивідуально під запити користувача. Також присутній автоматичний нічний режим.
Вкрай корисна функція, яку можна використовувати в машині або дорогою додому, коли немає можливості надрукувати запит. У смартфоні обов’язково має бути справний мікрофон. Голосове введення розуміє велику кількість мов світу, включно з російською.
Рекомендується ввімкнути це налаштування в акаунті Google. Знімки автоматично копіюватимуться з галереї телефону в Диск. Обсяг останнього дорівнює 15 Гб. Якщо такий розмір здається занадто маленьким, то можна докупити ще.
Дуже часто користувачам приходить велика кількість повідомлень, і вони за звичкою починають їх просто змахувати. Нерідко через це вислизає важлива інформація.
Як подивитися історію повідомлень? У налаштуваннях повідомлень на Андроїд можна активувати функцію історії. Вона дає змогу переглядати всі сповіщення, які нещодавно були отримані. На жаль, остання підтримка функції здійснювалася тільки на Android 11 і нижче.
Ця фішка знайома багатьом користувачам Андроїд. Досить провести пальцем по потрібних буквах, і смартфон автоматично перетворює їх на ціле слово. Утиліта хоч і проста, але багатофункціональна.
Якщо заряд акумулятора наближається до 0, а смартфон поки що не можна зарядити, то варто ввімкнути режим енергозбереження. Він присутній у кожному гаджеті за замовчуванням. Користувач може налаштувати параметри під себе або скористатися вже готовими.
Під час масштабної міжнародної операції правоохоронні органи ліквідували піратську стрімінгову мережу, яка обслуговувала понад 22…
Huawei повністю відмовиться від Android у своїх смартфонах і планшетах, починаючи з наступного року, перейшовши…
Ілон Маск готує свій стартап xAI до нового етапу розвитку - запуску окремого застосунку для…
Google розширює сферу застосування ШІ Gemini для передплатників Workspace на Android і iOS. Застосунок, анонсований…
Вартість ремонту флагманського смартфона Huawei перевищила вартість iPhone 16. Заміна екрана на Huawei Mate 70…
Запуск попереднього тестування One UI 7 вже зовсім близько, про що свідчить поява цілої низки…