Якщо раніше смартфони Redmi марки Xiaomi випускалися виключно в металевому корпусі, то зараз виробник розробив чітку градацію. Корпус дешевих моделей виготовляють із пластику, а у більш дорогих спинка виконується зі скла. При цьому в найбільш просунутих смартфонах (Xiaomi 12 і 13 серії, MIX Fold 2) можна бачити поєднання і металу, і скла. Це моделі, дисплей яких виконаний з високоміцного загартованого скла Corning.
Крім того, у так званих флагманів присутній надійний вологозахист (стандарт IP68). Тоді як у дешевших смартфонів – IP54, тобто вони захищені тільки від дрібних бризок. Якщо такий телефон впаде у воду, то врятувати його вже навряд чи вдасться.
Виробник випустив Redmi Note 12 і Xiaomi 13 практично в один час (з різницею в кілька місяців). Однак перший працює на дванадцятій версії Android, а другий – на тринадцятій. Здавалося б, не така вже й велика різниця, але все ж.
Ще один момент: термін підтримки. Якщо щасливі власники флагманів Xiaomi протягом трьох років отримуватимуть оновлення ОС, то для їхніх дешевших “побратимів” жодних термінів не позначено. Ще гірша ситуація з Redmi 10C. До речі, патчі безпеки у флагманів надходять навіть через чотири роки після виходу мобільного пристрою.
Мало хто знає, що виробник телефонів Xiaomi цілеспрямовано не оснащує дешеві версії телефонів потрібними функціями MIUI. Наприклад, у них немає можливості вибрати суперобої і суперроздільну здатність, а робота Always on Display дуже сильно обмежена. Ба більше, недоступне і програмне поліпшення якості відео за HDR, відсутні технології MEMC.
Крім того, для недорогих смартфонів чотирнадцятої версії виробник на презентації обіцяв різні віджети, а також програму копіювання тексту з фото. Але нічого з цього власники цих телефонів не виявили.
Підтримка бездротової зарядки присутня виключно в найдорожчих моделях Xiaomi:
І найцікавіше, що навіть ті смартфони, які умовно відносять до флагманів (11T, 12X, 13 Lite), теж не мають цієї підтримки. Виробник не приховує, що такий хід – це банальне маркетингове обмеження, адже за зручність і комфорт, як то кажуть, завжди потрібно платити. А насправді? Щоб розмістити під кришкою котушку, немає потреби витрачати великі гроші.
Ті, хто цікавиться новинками та оновленнями для смартфонів компанії Xiaomi, знають, що Global і ЕАС – це міжнародні версії, які оснащені програмою VIP-привілеїв. Якщо говорити простими словами, то це поліпшені гарантійні умови, які включають:
Крім цього, на час проведення ремонту користувачеві надається інший смартфон-флагман.
Рішення, який купувати телефон, звичайно ж, приймається індивідуально. Важливо перед покупкою зважити всі “за” і “проти”, вивчити різні моделі, оскільки в деяких випадках дешеві смартфони Xiaomi набагато більш просунуті, ніж флагмани.
Ходять чутки, що сімейство iPhone 17 отримає цікаву зміну в дизайні. За словами витоку на…
Мобільний оператор "Київстар" анонсував зміни у своїх тарифах, що стосуються як нових абонентів, так і…
Samsung запустила тестове виробництво своєї нової пам'яті HBM4, з метою почати масове виробництво вже наприкінці…
Туреччина планує запустити мережі мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G) у 2026 році. Про це заявив…
Minecraft дозволяє гравцям виявляти творчість, будуючи з піксельних блоків усілякі світи. Випущена Маркусом Перссоном (Нотчем)…
Samsung скрізь у січні, від Лас-Вегаса на CES до Сан-Хосе на майбутньому заході Unpacked, де…
View Comments
Досить вже китайців піарити