Якщо раніше смартфони Redmi марки Xiaomi випускалися виключно в металевому корпусі, то зараз виробник розробив чітку градацію. Корпус дешевих моделей виготовляють із пластику, а у більш дорогих спинка виконується зі скла. При цьому в найбільш просунутих смартфонах (Xiaomi 12 і 13 серії, MIX Fold 2) можна бачити поєднання і металу, і скла. Це моделі, дисплей яких виконаний з високоміцного загартованого скла Corning.
Крім того, у так званих флагманів присутній надійний вологозахист (стандарт IP68). Тоді як у дешевших смартфонів – IP54, тобто вони захищені тільки від дрібних бризок. Якщо такий телефон впаде у воду, то врятувати його вже навряд чи вдасться.
Виробник випустив Redmi Note 12 і Xiaomi 13 практично в один час (з різницею в кілька місяців). Однак перший працює на дванадцятій версії Android, а другий – на тринадцятій. Здавалося б, не така вже й велика різниця, але все ж.
Ще один момент: термін підтримки. Якщо щасливі власники флагманів Xiaomi протягом трьох років отримуватимуть оновлення ОС, то для їхніх дешевших “побратимів” жодних термінів не позначено. Ще гірша ситуація з Redmi 10C. До речі, патчі безпеки у флагманів надходять навіть через чотири роки після виходу мобільного пристрою.
Мало хто знає, що виробник телефонів Xiaomi цілеспрямовано не оснащує дешеві версії телефонів потрібними функціями MIUI. Наприклад, у них немає можливості вибрати суперобої і суперроздільну здатність, а робота Always on Display дуже сильно обмежена. Ба більше, недоступне і програмне поліпшення якості відео за HDR, відсутні технології MEMC.
Крім того, для недорогих смартфонів чотирнадцятої версії виробник на презентації обіцяв різні віджети, а також програму копіювання тексту з фото. Але нічого з цього власники цих телефонів не виявили.
Підтримка бездротової зарядки присутня виключно в найдорожчих моделях Xiaomi:
І найцікавіше, що навіть ті смартфони, які умовно відносять до флагманів (11T, 12X, 13 Lite), теж не мають цієї підтримки. Виробник не приховує, що такий хід – це банальне маркетингове обмеження, адже за зручність і комфорт, як то кажуть, завжди потрібно платити. А насправді? Щоб розмістити під кришкою котушку, немає потреби витрачати великі гроші.
Ті, хто цікавиться новинками та оновленнями для смартфонів компанії Xiaomi, знають, що Global і ЕАС – це міжнародні версії, які оснащені програмою VIP-привілеїв. Якщо говорити простими словами, то це поліпшені гарантійні умови, які включають:
Крім цього, на час проведення ремонту користувачеві надається інший смартфон-флагман.
Рішення, який купувати телефон, звичайно ж, приймається індивідуально. Важливо перед покупкою зважити всі “за” і “проти”, вивчити різні моделі, оскільки в деяких випадках дешеві смартфони Xiaomi набагато більш просунуті, ніж флагмани.
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
View Comments
Досить вже китайців піарити