Статті

Заряджаємо смартфон усю ніч: наскільки це небезпечно

Share
Час читання: 2 хв.

Радієте, що розетка розташована поруч із ліжком? Не поспішайте залишати телефон заряджатися, поки ви спите. Нічна зарядка може бути небезпечною для вашого гаджета. Чим цей процес шкодить телефону і як справлятися з наслідками, розповідаємо в нашій статті.

Чи небезпечна нічна зарядка для телефону?

Думки діляться на два табори. З одного боку, ніч – це чудова можливість для заряджання мобільного пристрою, а з іншого – вважається, що це шкодить смартфону.

Ми дотримуємося другої точки зору: за тривалий період мобільник встигає зарядитися до 100%, і якщо мережевий адаптер під’єднано до повністю зарядженого смартфона, то це може змінити хімічний склад батареї.

Тому відповідь на запитання “чи можна заряджати телефон всю ніч?” буде такою – краще цього не робити.

Чому нічна зарядка може бути небезпечною?

Що буде, якщо заряджати телефон вночі? Головний недолік – це перегрів гаджета. Коли мобільник отримує максимум заряду, акумулятор витрачає надлишкову потужність, а виділяється вона у вигляді тепла. Це призводить до зменшення ємності батареї і скорочує термін служби смартфона.

Виробники телефонів можуть захищати гаджети від перезаряду, але потрібно бути впевненими, що в будинку немає стрибків напруги, а зарядний пристрій працює справно.

Чи шкодить смартфону швидка зарядка?

Швидка зарядка – технологія, що дає змогу оперативно зарядити ваш смартфон. Річ у підвищеній потужності струму, яка надходить через особливий адаптер.

За допомогою швидкої зарядки дійсно можна оперативно заповнити відсоток батареї. Але користі це не принесе. Швидка зарядка призводить до небажаного перегріву акумулятора, підвищує ризик вибуху або загоряння літієвих елементів.

Тому необхідно уважно користуватися зарядками для мобільників і намагатися не залишати смартфон у мережі на ніч. А якщо прийшов час замінити роз’єм живлення або акумулятор – звертатися до фахівців компанії Pedant.

Сервіс займається ремонтом смартфонів телефонів у 122 містах Росії. Діагностика проводиться безкоштовно, а всі послуги здійснюються в короткі терміни. Наші майстри не тільки виправлять всі неполадки, а й дадуть рекомендації для безпечного використання гаджетів.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024

    AI-пошук легко обманути прихованим текстом – нове дослідження

    Дослідження показало, що пошукові системи, які використовують штучний інтелект, можуть надавати ненадійну інформацію, якщо веб-сайти…

    24.12.2024

    Фішингові атаки на смартфони: експерти дали рекомендації щодо захисту

    Шахраї постійно вигадують нові способи обману, і це дратує. Вони тільки й чекають, щоб ми…

    24.12.2024

    Samsung Galaxy отримає грудневе оновлення безпеки Android: 4 нові моделі в списку

    Не поспішаючи, але й не зупиняючись, Samsung продовжує оновлювати найкращі телефони своєї лінійки, як високого,…

    24.12.2024

    Apple інтегрує серверні можливості в наступні чипи для MacBook

    Аналітик Мін-Чі Куо поділився прогнозами про прийдешнє покоління чипів Apple M5, серійне виробництво яких очікується…

    24.12.2024

    Важлива інформація для пенсіонерів: що робити з WhatsApp до початку 2025 року

    З 1 січня 2025 року WhatsApp перестане працювати на деяких стареньких смартфонах Android. У Meta,…

    24.12.2024