Дослідження показало, що пошукові системи, які використовують штучний інтелект, можуть надавати ненадійну інформацію, якщо веб-сайти містять прихований текст. Зокрема, пошуковий інструмент ChatGPT від OpenAI, який компанія рекомендує використовувати своїм платним клієнтам, виявився вразливим до подібних маніпуляцій.
Як повідомляють у The Guardian, фахівці протестували ChatGPT на вебсайтах із прихованим текстом, який містить інструкції для зміни відповідей нейромережі або рекламу. Було виявлено, що зловмисники можуть використовувати алгоритм роботи ChatGPT для отримання позитивних відгуків про продукти, навіть за наявності негативних коментарів на сторінці, і для поширення шкідливого коду.
Експерти попереджають, що масове використання такої пошукової системи може призвести до появи сайтів, націлених на обман користувачів. Хоча фахівці OpenAI працюють над безпекою AI, аналітики відзначають більш загальні проблеми інтеграції пошукових систем і великих мовних моделей.
Шахраї постійно вигадують нові способи обману, і це дратує. Вони тільки й чекають, щоб ми…
Не поспішаючи, але й не зупиняючись, Samsung продовжує оновлювати найкращі телефони своєї лінійки, як високого,…
Аналітик Мін-Чі Куо поділився прогнозами про прийдешнє покоління чипів Apple M5, серійне виробництво яких очікується…
З 1 січня 2025 року WhatsApp перестане працювати на деяких стареньких смартфонах Android. У Meta,…
Кілька днів тому завершився масштабний судовий процес між розробником архітектури Arm і розробником мікросхем Qualcomm,…
Компанії Samsung Display і HiDeep спільно працюють над новим видом стилуса, що поєднує переваги оригінального…