Статті

Чи потрібно замінювати Sim-карту і як це часто робити?

Share
Час читання: 2 хв.

SIM-карти зношуються та пошкоджуються, як і будь-яка інша річ, навіть якщо ви ніколи не дістаєте їх із телефону. Він невеликий за розміром, але має багато елементів, про які не всі знають. Це різні мікросхеми, мікросхеми і пам’ять. Ви точно зберігаєте контакти на SIM-карті, тому вони там зберігаються в пам’яті. Усі ці частини можуть вийти з ладу. Звичайно, деякі люди не міняли свої картки протягом десяти років, і це добре для них, але це не завжди так. В ідеалі, щоб уникнути несподіванок, краще міняти його кожні 5 років, тим більше, що зробити це просто.

Як замінити SIM-карту на нову?

Для цього достатньо зв’язатися зі своїм мобільним оператором і попросити заміну, зберігаючи номер. Це робиться швидко і вам навіть не потрібно чекати кілька днів. Ви одразу отримаєте нову картку зі старим номером. Єдиною проблемою може бути блокування онлайн-банкінгу, тому що там побачать, що ви замінили SIM-карту, але ви можете повернутися до роботи, подзвонивши оператору.

Ми розібралися, коли і як замінити SIM-карту. Але також є певні ознаки того, що карта зношена і потребує оновлення. Нижче наведено список проблем, які вказують на несправність SIM-карти:

  • Під час дзвінка мережа зникає, і дзвінок автоматично завершується.
  • Мережі з’являються та зникають стільки разів на день без причини. Проблема також може бути з телефоном, але щоб переконатися, змініть SIM-карту на інший пристрій і спостерігайте за проблемами в мережі.
  • Інтернет постійно зникає та вимикається без видимих ​​причин там, де він зазвичай доступний.
  • Послуги провайдера не працюють і ними неможливо скористатися.
  • Пропав 4G, включився 3/2G. Це також показує, що сімка застаріла. Це особливо корисно для областей з вищою якістю покриття.

Це основні ознаки того, що сім картка потребує заміни. Якщо жодних ознак немає, але ви знаєте, що карті вже багато років, рекомендуємо також її оновити, бо поломка може відбутись будь-якої хвилини і в самий непередбачуваний момент. До речі, якщо ваш смартфон підтримує eSIM, то краще перейдіть на неї. Це електронний варіант тої самої сім-картки, який просто зберігається в пам’яті телефона. Для переходу на такий формат потрібно просто звернутись до мобільного оператора.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 здивує новими можливостями ШІ

    Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…

    16.01.2025

    Експерти назвали професії, які можуть зникнути через розвиток ШІ

    Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…

    16.01.2025

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025