Samsung показала новий складаний смартфон із революційним екраном

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Samsung показала на виставці SDC 2019 концепт нового складного смартфона. Він увійде в лінійку Galaxy Fold, хоча радикально відрізняється від гаджета першого покоління.

Galaxy Fold 2 вдає із себе «розкладачку». У складеному стані він дуже мініатюрний, а в розкритому вигляді у нього сильно витягнутий екран, помітно довший, ніж у інших смартфонів. Як і раніше, використовується гнучка AMOLED-матриця, яка не пошкоджується від згинань, однак радіус згину став набагато меншим – поверхню складених частин екрану більше не утворює зазор, куди могло б потрапити пил і дрібні частинки бруду, дряпають захисне покриття матриці.

На відміну від першої моделі Galaxy Fold, цей концепт виглядає не як гібрид смартфона і планшета, а як смартфон принципово нової конструкції. Втім, новою її можна назвати лише умовно. 15-20 років тому телефони-розкладачки »були шалено популярні, правда екран був лише на одній з частин, а іншу займала фізична клавіатура. Samsung до сих пір випускає смартфони з таким дизайном, але в основному тільки для ринку Азії і ОАЕ, де вони популярні серед заможних людей у віці.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

В даний час у Samsung готовий лише концепт цього пристрою, тобто компанія фактично показала лише загальні начерки, з яких, тим не менше, можна зрозуміти, як буде виглядати Galaxy Fold другого покоління. Судячи з концепту, фронтальна камера вбудована в екран, а будь-яких фізичних кнопок у цього смартфона немає.

Інженери Samsung вже придумали, яким чином новий форм-фактор може зробити користування смартфоном більш зручним. Наприклад, його можна згинати під кутом 90 градусів, ставити на стіл або іншу поверхню і знімати відео без штатива. Не виключено, що ближче до повноцінної презентації цієї новинки компанія придумає ще кілька сценаріїв використання.

З чуток, Samsung планує випустити Galaxy Fold другого покоління в 2020 році. Більш точної дати немає, а також невідомо, за якою ціною компанія буде продавати цей пристрій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.